آیا Far Cry 6 پیش‌درآمدی بر Far Cry 3 خواهد بود؟

بررسی یک شباهت عجیب!


همان طور که اطلاع دارید روز گذشته ساخت بازی فارکرای 6 رسما تایید شد اما وجود یک وجه تشابه عجیب باعث شده تا بسیاری اعتقاد داشته باشند که Far Cry 6 پیش‌درآمد Far Cry 3 خواهد بود.

اگر به خاطر داشته باشید صبح روز گذشته صفحه‌ی مربوط به بازی فارکرای 6 در شعبه‌ی هنگ هنگ فروشگاه پلی‌استیشن قرار گرفت که اطلاعات جالبی را از این بازی در دسترس عموم کاربران قرار داد. بر اساس این اطلاعات، قسمت ششم فارکرای علاوه بر رایانه‌های شخصی، برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم دو شرکت سونی و مایکروسافت منتشر خواهد شد.

همچنین این صفحه مهر تایید بر شایعات اخیر حول محور این بازی زد. جانکارلو اسپوزیتو، بازیگر آثار مشهوری مانند The Maze Runner، Breaking Bad و The Mandalorian به عنوان آنتاگونیست اصلی این بازی حضور خواهد داشت. تصویر کاور Far Cry 6 شخصیت یارا (با هنرمندی جانکارو اسپوزیتو) را نشان می‌دهد که دست روی شانه‌های پسربچه‌ای گذاشته است. ظاهرا این پسربچه که دیگو نام دارد، پل ارتباطی بین دو بازی فارکرای 6 و فارکرای 3 به حساب می‌آید.

اگر به ابروهای روی صورت دیگو دقت کنید، یک شکستگ روی ابروی سمت راست او وجود دارد. نکته‌ی جالب توجه این است که دقیقا همین شکستگی، روی ابروی سمت راست واس مونته‌نگرو هم قرار گرفته است. از همین رو خیلی‌ها بر این عقیده هستند که دیگو، در اصل همان کودکی‌های Vaas خواهد بود.

واس و دیگو فارکرای

بازی Far Cry 3 در سال ۲۰۱۲ میلادی برای پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و رایانه‌های شخصی توسط یوبی‌سافت منتشر شده بود. به زعم بسیاری از طرفداران این فرنچایز، نسخه‌ی سوم بهترین قسمت فارکرای به حساب می‌آید. از طرفی دیگر همان طور که می‌دانید این مجموعه تمرکز ویژه‌ای روی آنتاگونیست‌ها دارد. شکی در این وجود ندارد که وس مونته‌نگرو، پخته‌ترین شخصیت منفی در مجموعه بازی Far Cry بوده است.

از همین رو این احتمال وجود دارد که یوبی‌سافت برای بازگرداندن محبوبیت سری فارکرای، به حضور یکی از مهم‌ترین و شاید هم محبوب‌ترین شخصیت تاریخ این فرنچایز در قسمت ششم تکیه کرده باشد.

طی رویداد Ubisoft Forward که فردا شب برگزار خواهد شد، به صورت رسمی از بازی Far Cry 6 رونمایی می‌شود. شاید فردا شب بتوانیم پاسخ این سوال را از یوبی‌سافت دریافت کنیم: آیا فارکرای 6 پیش‌درآمدی بر فارکرای 3 خواهد بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا