بتای بازی Hyper Scape هم‌اکنون برای عموم در دسترس قرار گرفته است

رقیبی دیگر در عرصه‌ی شلوغ بتل رویال


یوبی‌سافت بتای بازی Hyper Scape را برای عموم آزاد کرد. این شرکت با انتشار یک تریلر در مراسم Ubisoft Forward به داستان و وقایع درون این بتل رویال اول شخص، نگاه عمیق‌تری انداخت.

تریلر دنیایی را به تصویر می‌کشد که درون آن مردم برای رهایی از مشکلات روزمره به تکنولوژی VR روی آوردند و این واقعیت نسبت به گیم‌پلی سریع و دنیای شادابی که این عنوان دارد، بسیار تلخ است! تریلر نمایش داده شده به داستانی اشاره می‌کند که با انتشار آپدیت‌های جدید، به صورت مرحله به مرحله روایت خواهد شد. گویا اوایل این داستان با این زمینه شروع می‌شود که اشخاصی درون سرزمین VR دنیای Hyper Scape گم شده‌اند و افرادی دیگر – خارج از جریاناتی که در بازی رخ می‌دهد – به دنبال آن‌ها هستند.

به جز این اطلاعات، اکثر چیزهایی که یوبی‌سافت در تریلر نشان داد تکرار مکررات بود. بتای بازی Hyper Scape قبل از این‌‌که امروز برای عموم آزاد شود، با گیم‌پلی سریع و سیستم آپگرید منحصر به‌فرد خود به یکی از بتل رویال‌های محبوب طرفداران این ژانر تبدیل شد ولی باید ببینیم که نظر عموم در مورد این عنوان چیست.

هم‌اکنون می‌توانید از طریق وب‌سایت Uplay بازی Hyper Scape را دانلود کرده و بتای آن را تجربه کنید. شایان ذکر است که یوبی‌سافت قصد دارد پس از خروج این عنوان از مرحله‌ی بتا، قابلیت کراس‌پلی را برای آن فعال کند تا بازیکنان کنسول و پی‌سی بتوانند با یکدیگر به رقابت بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا