#مهسا_امینی

بازی‌های Rocket League و PUBG دیگر در Team SoloMid جایی ندارند

حذف شدن این دو رشته ورزشی

بازی‌های Rocket League و PUBG دیگر در Team SoloMid جایی ندارند نیکان صبوری ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
بازی‌های Team SoloMid

سازمان Team SoloMid در بیانیه‌ای تایید کرد که تیم‌های بازی‌های Rocket League و PUBG قصد شرکت در مسابقات را ندارند.

Team SoloMid یک سازمان مشهور در ورزش‌های الکترونیک بوده که در سال ۲۰۰۹ میلادی بنیانگذاری شد. عمده شهرت Team SoloMid به دلیل فعالیت‌های موفق آن‌ها در مسابقات آمریکای شمالی League of Legends است. همچنین در رشته‌هایی نظیر Apex Legends ،Hearthstone ،Fortnite و Tom Clancy’s Rainbow Six Siege هم حضور بسیار قدرتمندی دارد.

حال در خبر غافلگیرکننده‌ای، سازمان Team SoloMid تایید کرد که از این به بعد در رویداد‌های بازی‌های Rocket League و PUBG شرکت نخواهد کرد. تمام بازیکنان Rocket League هم از سازمان جدا شده‌اند. در کنار این موضوع، سه تن از بازیکنان PUBG به نام‌های mykLe ،rawryy و Braexco همچنان با داشتن قرارداد، به فعالیت‌های خود در بخش‌های استریم و تولید محتوا ادامه می‌دهند.

سازمان Team SoloMid در بیانه‌ای که چندی پیش در این مورد منتشر کرد، نوشت:

تصمیم بسیار سختی گرفتیم و ما می‌خواهیم اعلام کنیم که تمام فعالیت‌های رشته‌های PUBG و Rocket League را تعطیل کرده‌ایم. هر دو تیم در این چند سال چالش‌ها و سختی‌های بسیار زیادی را تجربه کردند و ما واقعا از جدا شدن آن‌ها از سازمان ناراحت هستیم.

هر کدام از این بازیکنان اخلاق و تلاش‌های بسیاری خوبی برای موفقیت نشان داده‌اند و ما می‌خواهیم از تمام آن‌ها بابت تلاش‌ها و وقت‌هایی که برای سازمان گذاشته‌اند، تشکر کنیم.

سازمان Team SoloMid هنوز دلیل واضحی برای تعطیلی این دو رشته‌ی ورزشی اعلام نکرده است؛ زیرا این دو تیم عملکرد بسیار خوبی در طول فعالیت‌‎های خود به ثبت رسانده و در مسابقات زیادی جزو تیم‌های برتر محسوب می‌شدند. بسیاری بر این باورند که پیدا نشدن سرمایه‌گذار برای این دو رشته از دلایل اصلی برکناری آن‌ها است اما Team SoloMid خاطرنشان کرد که در آینده این دو بازی یعنی Rocket League و PUBG را بار دیگر احیا خواهد کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا