بازی Total War: Warhammer 3 تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد

تاخیر در انتشار برای کیفیت بهتر

بازی Total War: Warhammer 3 تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد نیما خدارحمی ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
تاخیر انتشار Total War: Warhammer 3

طی سال‌های اخیر میلادی، تاخیر در انتشار بازی‌ها امری بسیار عادی شده و مواجهه بازی Total War: Warhammer 3 با تاخیر نیز از همین دسته بازی‌هاست که البته هدف تاخیر به‌وجود آمده کاملا مثبت است.

استودیوهای Sega و Creative assembly پیش‌تر و طی سال جاری میلادی از بازی Total War: Warhammer 3 رونمایی کردند و در ابتدا اعلام شد این عنوان که در حقیقت زیر مجموعه سری بازی Warhammer است تا پیش از پایان سال ۲۰۲۱ انتشار خواهد یافت. زمان زیادی تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی باقی نمانده و مانند بسیاری از عناوین دیگر، تاخیر در انتشار این عنوان توسط استودیوهای توسعه دهنده تایید شد.

البته این نکته را نیز باید ذکر کرد که تاخیر به‌وجود آمده به‌طور کلی زیاد نبوده و این بازی که پیش‌تر اعلام شد در اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد، حال در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و از همین رو تیم Creative Assembly زمان بیشتری برای توسعه بازی خود خواهد داشت و در نتیجه این بازی بدون عجله و به گفته آن‌ها با کیفیت کامل و در خور نام بازی‌های Warhammer و Total War عرضه خواهد شد.

تیم توسعه دهنده طی توییت اخیر خود اشاره داشتند که سیلی عظیم از اطلاعات تازه پیش از انتشار بازی و طی ماه‌های پیش‌رو در اختیار طرفداران قرار خواهد و در ادامه افزودند که موکول کردن زمان عرضه بازی به سال ۲۰۲۲ باعث می‌شود که شروعی قوی‌تر داشته و دوره‌ای تازه در سری بازی Total War: Warhammer را آغاز کنیم.

استودیو توسعه دهنده تاخیر خوردن در زمان انتشار بازی را نه تنها پایان سه گانه خود، بلکه شروع سال‌ها محتوا و پشتیبانی ادامه دار دانسته که باعث می‌شود بسیاری را به‌وجد آورده و دنیای Total War را بیشتر به نظر همگان برساند. متن توییت منتشر شده را نیز می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

بازی Total War: Warhammer 3 در اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. می‌دانیم که این خبر ناامید کننده است، ولی زمان اضافه‌ای را برای رسیدن به چیزی که برای آن عجله کردیم فراهم می‌سازد. بااین حال ما ساکت ننشسته و شما می‌توانید فردا در مراسم رونمایی جهانی از Grand Cathay شرکت کنید.

بازی Total War: Warhammer 3 به‌طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی انتشار یافته و از طریق شبکه استیم و البته فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار خواهد گرفت. نظر شما درباره بازی Total War: Warhammer 3 چیست؟ آیا این بازی می‌تواند کاربران را به سمت این سبک بازی دوست داشتنی بازگرداند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا