بازی Total War: Warhammer 3 با انتشار تریلری معرفی شد

معرفی آخرین نسخه از سه‌گانه Total War: Warhammer

بازی Total War: Warhammer 3 با انتشار تریلری معرفی شد عرفان بدری ۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی Creative Assembly با انتشار تریلری از بازی Total War: Warhammer 3 رونمایی کرد. این عنوان در اواخر سال جاری میلادی از طریق فروشگاه‌های دیجیتالی Steam و Epic Games Store برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در سال 2012، Sega از همکاری با Games Workshop برای ساخت چندین بازی در جهان Warhammer خبر داد. این شرکت همچنین Creative Assembly، خالق مجموعه Total War را مسئول ساخت چندین عنوان Warhammer کرد. این استودیو در آن زمان مشغول ساخت پنج پروژه بود، بنابراین معرفی اولین عنوان آن‌ها در جهان Warhammer یعنی Total War: Warhammer تا سال 2015 طول کشید و نهایتا بازی در سال 2016 منتشر شد. در آن زمان اعلام شد که مجموعه Total War: Warhammer یک سه‌گانه خواهد بود و دنباله آن یعنی Total War: Warhammer 2 نیز سال بعد در دسترس قرار گرفت. اکنون بسیاری از طرفداران، برای سومین نسخه این مجموعه انتظار می‌کشند.

مدتی پیش استودیوی Creative Assembly با انتشار تریلری به صورت رسمی از بازی Total War: Warhammer 3 رونمایی کرد که برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. این عنوان در انحصار هیچ فروشگاه دیجیتالی‌ای قرار ندارد و هم در Steam و هم در Epic Games Store منتشر خواهد شد.

داستان بازی Total War: Warhammer 3 این بار بر روی قلمروی هرج و مرج و نیروهای ویرانگر  –Nurgle ،Slaanesh ، Tzeentch و Khorne- تمرکز دارد. شما می‌توانید در ابتدای خبر تریلر بازی را تماشا کنید.

هر موجودیتی در این عنوان ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و به شیوه خود با تهدیدات مقابله می‌کنند. طبق وعده توسعه دهندگان، این بار هم قرار است شاهد یک داستان بسیار گسترده و حماسی باشیم. بازی Total War: Warhammer 3 در اواخر سال 2021 به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما هم‌اکنون می‌توانید با پیش‌خرید کردن این بازی، دی‌ال‌سی Race Pack را به عنوان جایزه دریافت کنید. هنوز اطلاعات چندانی در رابطه با جدیدترین اثر Creative Assembly منتشر نشده و برای دریافت جزئیات بیشتر باید منتظر بمانیم. این طور که به نظر می‌رسد این استودیو چندین بازی در حال توسعه دیگر نیز دارد که یکی از آن‌ها در سبک اول شخص تیراندازی خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا