بسته‌ی الحاقی جدید بازی Total War: Three Kingdoms در راه است

چهارمین DLC بازی در سال 182 پس از میلاد جریان دارد

بسته‌ی الحاقی Mandate of Heaven بازی Total War: Three Kingdoms

شرکت نامدار سگا ساعاتی پیش رسما از بسته‌ی الحاقی Mandate of Heaven بازی Total War: Three Kingdoms رونمایی کرد که این دی‌ال‌سی برای عرضه در 26 دی ماه سال جاری برنامه ریزی شده است.

مجموعه Total War و به خصوص نسخه‌ی Three Kingdoms یکی از موفق‌ترین عناوین ویدیویی شرکت ژاپنی سگا (Sega) به شمار می‌رود که در زمان انتشار به لطف گیم‌پلی هیجان‌انگیز رکورد‌های زیادی را به نام خود ثبت کرد و به خوبی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت. در پی این دستاورد عالی، همان‌طور که انتظار می‌رفت، سازندگان تمام تمرکز خود را روی ساخت و عرضه‌ی محتوای جدید برای بازی قرار دادند تا همواره تجربه‌ی تازه‌ای از امپراطوری‌های دوران چین باستان را برای جامعه کاربران خود به ارمغان بیاورند. حال، پس از انتشار سه بسته‌ی الحاقی که به ترتیب به Yellow Turban Rebellion، Reign of Blood و Eight Princes معروف هستند، استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) چندی پیش با همکاری سگا از چهارمین DLC بازی تحت عنوان Mandate of Heaven رونمایی کرد.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، ظاهرا سازندگان در خلق محتوای این بسته کمی از مسیر همیشگی خود فاصله گرفته‌اند و این بار به روایت حوادث جالبی می‌پردازند. به عبارت دقیق‌تر، Mandate of Heaven تا حد زیادی با بسته‌ی الحاقی پیشین بازی متفاوت است، چرا که بخش کمپین تمامی بسته‌های تاریخی این اثر کاملا جدا از کمپین اصلی بازی بوده و بازیکنان درگیر اتفاقات جدیدی می‌شدند. این در حالی است که چهارمین DLC در واقع یک پیش درآمد برای بازی است که نحوه‌ی شکل‌گیری و تشکیل قدرت برخی از امپراطوران چین باستان را به تصویر می‌کشد. داستان این بسته‌ی الحاقی در سال 182 بعد از میلاد مسیح جریان دارد؛ زمانی که امپراطوری «هان» (Han) در تلاش برای مهار و شکست شورشیان Yellow Turban است. در این میان، جناح‌های مختلفی میان شورشیان و حکومت هان صورت گرفته که می‌توانید کنترل آن‌ها را به دست بگیرید. نکته جالب اینجا است که ظاهرا کمپین داستانی این DLC روند رو به رشدی خواهد داشت و در آینده محتوای مختلفی در رابطه با حوادث سلطنت هان راهی بازی خواهد شد. هرچند این موضوع هنوز به طور رسمی توسط سازندگان تایید نشده است.

بسته‌ی الحاقی Mandate of Heaven بازی Total War: Three Kingdoms با قیمت 9.99 دلار در روز پنج‌شنبه 26 دی ماه سال جاری (16 ژانویه سال 2020 میلادی) از طریق شبکه‌ی استیم در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. در کنار انتشار این بسته‌ی الحاقی، سازندگان یک به‌روزرسانی دیگری را نیز برای این اثر در نظر گرفته‌اند که در آن بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی متعادل شده و برخی از مشکلات و ایرادات ریز و درشت بازی برطرف خواهد شد. هر دو محتوا در روز مذکور به دست بازیکنان خواهد رسید.

شایان ذکر است که بازی Total War: Three Kingdoms پس از تاخیرهای متعدد، سرانجام در روز دوم خرداد امسال (23 ماه می سال 2019 میلادی) توسط شرکت سگا به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و این اثر در حال حاضر با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه پرمخاطب استیم به فروش می‌رسد.

در انتهای خبر، دیدگاه شما در رابطه با بسته‌ی الحاقی Mandate of Heaven این اثر چیست؟ به نظر شما، آیا این DLC نیز به سرنوشت بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Eight Princes دچار خواهد شد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا