دومین تریلر Total War: Rome Remastered تغییرات را به نمایش می‌گذارد

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

دومین تریلر Total War: Rome Remastered تغییرات را به نمایش می‌گذارد سورنا رضایی ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی

سگا ساعاتی قبل دومین تریلر Total War: Rome Remastered را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که تعدادی از تغییرات را نشان می‌دهد.

طی سال‌های اخیر ساخت ریمستر یا ریمیک محصولات موفق قدیمی به ترندی پرطرفدار در میان استودیوهای بزرگ و کوچک تبدیل شده است. مانند هر چیز دیگری که به ویدیو گیم ورود پیدا می‌کند، ترند مزبور هم موافق و مخالفانی دارد. موافقان می‌گویند نسل گیمرها عوض شده و بسیاری از کاربران کنونی نه تنها بازی‌های قدیمی را تجربه نکرده‌اند، بلکه به خاطر گیم‌پلی و گرافیک قدیمی تمایلی برای این کار ندارند. گروهی دیگر هم عرضه دوباره یک محصول را علی‌رغم تغییرات و بهبودها چندان اقدام چندان درستی ندانسته و معتقد هستند جلوی تبدیل شدن ایده‌های جدید به بازی‌های کامل را می‌گیرد.

سگا مانند دیگر ناشران فعال در ویدیو گیم علاقه‌‎ای به عقب ماندن از رقبا ندارد. از همین رو، تصمیم گرفت تعدادی از مصحولات خود را بار دیگر برای مخاطبان جهانی عرضه کند؛ برای مثال، می‌توان به Shenmue and Shenmue II اشاره کرد که ریمستر بازی‌هایی به همین نام هستند. ناشر ژاپنی سعی داشت با اینکار هایپ موجود پیرامون قسمت سوم مجموعه را افزایش دهد. مثال دیگر، The Yakuza Remastered Collection است که نسخه ریمستر قسمت‌های سوم، چهار و پنجم مجموعه را در خود جای داده است. در انتها، به ریمستر Total War: Rome می‌رسیم که اخیرا معرفی شده است.

سگا چندی پیش دومین تریلر Total War: Rome Remastered را از طریق وب سایت یوتیوب در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. ویدیو مزبور بیش از یک دقیقه زمان داشته و ویژگی‌های شاخص محصول را به تصویر می‌کشد. در بخش‌هایی ابتدایی بازی می‌توان دوربین جدید را دید که به کاربر اجازه می‌دهد نقشه را چرخانده و نمای بهتری داشته باشد. در ادامه لیست تمامی فرقه‌های موجود در بازی به نمایش گذاشته می‌شود. در نسخه ریمستر، یک بخش وجود دارد که توضیحات کلی‌ای را برای هر کدام از فرقه‌ها ارائه می‌دهد. پس از این، پشتیبانی از استیم ورکشاپ تایید می‌شود. در ضمن، بخش آموزش هم تغییرات عمده‌ای داشته تا کاربرانی که برای اولین پای تجربه بازی می‌نشینند، چالش خاصی در یادگیری نداشته باشند.

نسخه‌ی ریمستر Rome: Total War در تاریخ ۹ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۹ آوریل) برای سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس عرضه خواهد شد. این محصول نسخه پایه بازی و دو بسته الحاقی Barbarian Invasion و Alexander را در خود جای داده است. به این مورد باید بازسازی مدل‌های ساختمان‌ها و دیگر اشیای موجود در محیط‌ها، افزایش کیفیت افکت‌ها مانند گرد و غبار، افزایش تکسچر سربازها و پشتیبانی از وضوح تصویر 4K اشاره را هم اضافه کرد. در ضمن، افرادی که نسخه ریمستر را خریداری کنند، Rome: Total War Collection را هدیه می‌گیرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا