شایعه: ریمستر بازی Tony Hawk’s Pro Skater در دست ساخت قرار دارد

این احتمال وجود دارد که شاهد عرضه یک دنباله برای این مجموعه هم باشیم

ریمستر بازی Tony Hawk's Pro Skater

مطابق یک گزارش جدید، ریمستر بازی Tony Hawk’s Pro Skater هم‌اکنون در دست توسعه و ساخت قرار دارد.

بدون شک، اگر اخبار بازی‌های ویدیویی را پیگیری کرده باشید، نام یکی از لیکرهای معروف این صنعت تحت عنوان The Gaming Revolution را تا به حال در فضای مجازی دیدید؛ کسی که پیش از موعد رسمی، اطلاعات معمولا درستی از نسخه‌های جدید مجموعه‌ی Call of Duty را در اختیار طرفداران این سری قرار می‌دهد. به عنوان مثال، او قبل از اعلام رسمی شرکت اکتیویژن اعلام کرده بود که بازی Call of Duty: Modern Warfare نسخه‌ی بعدی این مجموعه خواهد بود و حالت بتل رویال این بازی هم با نام Call of Duty: Warzone عرضه خواهد شد. حال، The Game Revolution با اطلاعات جدیدی بازگشته، اما این بار به جای فاش کردن جزئیات جدیدی از مجموعه‌ی Call of Duty ادعا کرده که اکتیویژن در حال ساخت ریمستر بازی Tony Hawk’s Pro Skater است.

جالب است بدانید که The Game Revolution، اولین شخصی نیست که چنین ادعایی می‌کند. پیش از این شخصی به نام Sabi که از ژورنالیست‌ها و افراد داخلی صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، اعلام کرده بود که اکتیویژن علاوه بر نسخه ریمیک (بازسازی) Tony Hawk’s Pro Skater، در حال ساخت یک دنباله برای این مجموعه هم است. هر دو منبع ساخت ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater را تایید کرده‌اند اما Sabi علاوه بر ریمستر نسخه اول بازی، ادعا می‌کند که یک دنباله از این مجموعه هم عرضه خواهد شد. نمی‌توان با قاطعیت هنوز درباره این موضوع صحبتی کرد، چرا که هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است، اما می‌توان گفت که به احتمال زیاد در آینده شاهد انتشار یک ریمستر از بازی خاطره انگیز Tony Hawk’s Pro Skater روی کنسول‌های نسل نهمی و یا حتی شاید نسل هشتمی خواهیم بود.

متاسفانه، در گزارش The Game Revolution اطلاعات بیشتری وجود ندارد و فعلا باید به همین موارد ذکر شده بسنده کنیم. علیرغم اینکه این لیکر معمولا اطلاعات درستی را فاش می‌کند، نمی‌توان هنوز با اطمینان از صحت این موضوع خبر داد و باید در آینده منتظر اطلاعات رسمی بمانیم.

چندی پیش، کمپانی اکتیویژن اعلام کرد که آنها قصد دارند از چند ریمستر و ری‌میک جدید در سال ۲۰۲۰ رونمایی کنند. همین امر سبب می‌شود تا احتمال صحت شایعه ساخت ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater بالاتر برود. همچنین، از طرف دیگر انتظار می‌رود که شاهد عرضه ریمستر بازی‌هایی همچون، Call of Duty: Modern Warfare 2 و Crash Bandicoot: Wrath of the Cortex باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا