ریمستر بازی Tony Hawk Pro Skater شامل اسکیت‌بازان قدیمی‌تر می‌شود

اسکیت‌بازان اصلی بازی Tony Hawk Pro Skater 1 و 2 دوباره بازخواهند گشت؛ این‌بار اما مسن‌تر

ریمستر بازی Tony Hawk Pro Skater شامل اسکیت‌بازان قدیمی‌تر می‌شود امیر سلیمی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ریمستر بازی Tony Hawk Pro Skater

با تایید سازندگان، قرار است اسکیت‌بازان قدیمی‌تر که امروز افراد مسن این عرصه هستند، برای حضور در نسخه‌ی ریمستر Tony Hawk Pro Skater بازگردند.

درست همانند کودکانی که سال‌ها پیش به ‌تجربه بازی Tony Hawk’s Pro Skater پرداخته‌اند و اکنون بزرگسالانی بالغ شده‌اند، اسکیت‌بازان حرفه‌ای که ۲۰ سال پیش در بازی حضور داشتند نیز اکنون پا به سن گذاشته و مسن شده‌اند. به لطف اسکن‌های تازه اکتیویژن و Vicarious Vision، این ریمستر بازیگران اصلی نسخه‌های پیشین را در دوران میانسالی‌شان به نمایش می گذارد.

هر اسکیت‌بازی که در نسخه‌ی اصلی  Tony Hawk Pro Skater و دنباله‌های آن حضور داشته است، بازمی‌گردد. با استناد بر وب‌سایت Game Informer، گزارش شده که اسکن‌های جدید انجام شده برای نسخه‌ی ریمستر به این معنی است که آنها دیگر جوانانی نیستند که در سال ۱۹۹۹ میلادی بودند، بلکه بیش‌تر با آنچه دقیقا امروز به نظر می‌رسند، شباهت دارند.

شاید برای بسیاری دیدن پیرمردهایی پا به سن گذاشته بسیار جذاب به‌نظر برسد. بسیاری از اسکیت‌بازانی که در بازی اصلی به نمایش درآمده‌اند، اکنون نزدیک به بیش از ۴۰ سال سن دارند؛ خود تونی هاوک اکنون ۵۲ ساله است. آنها شاید دیگر آن جوانان چابک سال‌های پیش نباشند، اما هنوز هم می‌توانند به خوبی اسکیت بازی کنند.

در آخر، Tony Hawk Pro Skater 1 و 2 در تاریخ ۱۴ شهریور (مصادف با ۴ سپتامبر) سال جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های‌شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا