1%
  • 0/10

نسخه‌ی بعدی Tomb Raider، داستان مجموعه‌ی جدید و قدیمی را با همدیگر یکی می‌کند

اخباری تازه از ماجراجویی بعدی این مقبره نورد!

نسخه‌ی بعدی Tomb Raider، داستان مجموعه‌ی جدید و قدیمی را با همدیگر یکی می‌کند ۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Tomb Raider

بنا بر اعلام استودیوی Crystal Dynamics، نسخه‌ی بعدی بازی Tomb Raider، دو تایم‌لاین این فرنچایز را با همدیگر یکی می‌کند. با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

 

به نظر می‌رسد که این استودیو در حال حاضر قرار نیست بازی بزرگی را معرفی کند. بنا بر ویدئویی که به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی مقبره نورد افسانه‌ای از صفحه‌ی توییتر کریستال داینامیکس منتشر گردید، آقای Will Kerslake (کارگردان بازی) اظهار کرد که این تیم چشم اندازی را برای ادامه دادن بازی‌های Tomb Raider در نظر گرفته است.

ایشان گفت:

سه گانه‌ی اخیر این فرنچایز، بیشتر حکم یک Origin یا همان مبدا برای لارا کرافتی را داشت تا بازیکنان بدانند او چگونه توانست به یک بازمانده، قهرمان و مقبره نوردی تبدیل شود که خودش را با هر شرایط دشواری وفق می‌دهد و صد البته، بازی‌های کلاسیک و قدیمی این فرنچایز هم لارا کرافت را در نقش یک ماجراجوی با تجربه به تصویر کشیده بود. به احتمال خیلی زیاد، وقایع نسخه‌ی بعدی بازی Tomb Raider در واقع پس از وقایع سه‌گانه‌ی اخیر فرنچایز توم ریدر خواهد بود و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تایم‌لاین قدیمی و ریبوت جدید را با همدیگر یکی کنیم.

همان طور که می‌دانید، با پیشینه‌ای که فرنچایز Tomb Raider دارد، این کار قطعا کار ساده‌ای نخواهد بود و از شما می‌خواهم که در طول مراحل توسعه‌ی بازی، صبور باشید. ما هنوز برنامه‌ی خاصی برای معرفی یک بازی بزرگ در آینده‌ی نزدیک نداریم.

تا زمانی که بازی معرفی شود، این مقبره نورد محبوب و افسانه‌ای در یک سریال انیمیشنی به شبکه‌ی نتفلیکس می‌آید و در مورد وقایع پس از سه‌گانه‌ی Tomb Raider است. اگر بخواهیم به طور واضح‌تر بگوییم، وقایع این سریال پس از بازی‌های  Rise Of Tomb Raider ،Tomb Raider 2013 و Shadow Of Tomb Raider رخ خواهد داد. نظر شما چیست؟ شما نسخه‌های قدیمی Tomb Raider را بیشتر دوست داشتید یا نسخه‌های جدید را؟ بحث ماجراجویی شد،به نظر شما لارا کرافت ماجراجوی بهتریست یا نیتن دریک؟ خوشحال می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها با ما تعامل داشته باشید

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments