آیا بازی جدید Tomb Raider به‌زودی معرفی خواهد شد؟

لارا کرافت به‌زودی بازمی‌گردد؟

آیا بازی جدید Tomb Raider به‌زودی معرفی خواهد شد؟ عرفان بدری ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی جدید Tomb Raider

این طور که به نظر می‌رسد، قرار است تا به‌زودی شاهد رونمایی از بازی Tomb Raider باشیم، زیرا اخیرا وب‌سایت این مجموعه به‌روزرسانی شده است. حتی احتمال دارد تا در جریان مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ این عنوان معرفی شود.

در سال ۲۰۱۳ ریبوت مجموعه بازی‌های Tomb Raider توسط استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) ساخته و عرضه شد. این اثر خیلی زود یک دنباله با نام Rise of the Tomb Raider نیز در سال ۲۰۱۵ دریافت کرد، اما ساخت قسمت بعدی آن با نام Shadow of the Tomb Raider به استودیوی ایدوس-مونترال (Eidos-Montréal) سازنده مجموعه Deus Ex و Marvel’s Guardians of the Galaxy سپرده شد تا استودیوی کریستال داینامیکس روی بازی Marvel’s Avengers کار کند.

اکنون حدود ۵ سال از عرضه قسمت آخر این مجموعه می‌گذرد و استودیوی کریستال داینامیکس نیز تائید کرده که روی بازی جدید Tomb Raider کار می‌کند، اما طرفداران چه زمانی می‌توانند شاهد معرفی آن باشند؟ این طور که به نظر می‌رسد، به‌زودی و شاید حتی تا چند روز آینده.

اخیرا وب‌سایت رسمی مجموعه بازی‌های Tomb Raider برای جمع‌آوری آدرس‌های ایمیل طرفداران به‌روزرسانی شده و در آن آمده که طرفداران می‌توانند برای دریافت آخرین اطلاعات از این سری در وب‌سایت ثبت‌نام کنند. همچنین در این به‌روزرسانی به وضوح به ساخت نسخه‌های جدید Tomb Raider و همچنین آماده شدن استودیوی کریستال داینامیکس اشاره شده است.

قرار است تا به‌زودی شاهد برگزاری مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ باشیم و شب افتتاحیه این رویداد فرصت بسیار عالی‌است تا استودیوی کریستال داینامیکس از این عنوان مورد انتظار رونمایی کند. پیش از این مجموعه Tomb Raider و استودیوی کریستال داینامیکس جزو زیرمجموعه‌های شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بودند، اما در سال گذشته میلادی این توسعه‌دهنده به همراه تمام مجموعه‌ها و دارایی‌هایش به گروه امبریسر (Embracer Group)، مالک بزرگی شرکت‌هایی مثل تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic)، گیرباکس سافت‌ور (Gearbox Software) و دیپ سیلور (Deep Silver) فروخته شد. استودیوی کریستال داینامیکس علاوه بر نسخه جدید Tomb Raider، با همکاری استودیوی تازه‌تاسیس اینیشیتیو (The Initiative) روی بازی Perfect Dark که به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس در حال ساخت است نیز کار می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا