#مهسا_امینی

تام هالند چه صحنه‌هایی از فیلم‌های مرد عنکبوتی توبی مگ‌گوایر و اندرو گارفیلد را دوست دارد؟

۳ مرد عنکبوتی در کنار هم قرار می‌گیرند؟

مرد عنکبوتی

تام هالند در مورد فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی با حضور توبی مگ‌گوایر و اندرو گارفیلد اظهار نظر کرده و گفته که کدام صحنه از آنان را دوست دارد.

اکران فیلم Spider-Man: No Way Home از رگ گردن هم به ما نزدیک‌تر است و بسیاری از طرفداران منتظرند و ببیند که قصه‌ی مرد عنکبوتی به کجا می‌رسد. این فیلم در واقع سومین فیلم از سری مرد عنکبوتی با حضور تام هالند است و بارها و بارها شایعاتی پیرامون حضور توبی مگ‌گوایر و اندرو گارفیلد در نقش اسپایدرمن‌های دیگر از دنیا‌های موازی به گوش می‌رسد. از همه‌ی این‌ها که بگذریم، تام هالند در مصاحبه‌ای تازه گفته که چه صحنه‌هایی از فیلم‌های مرد عنکبوتی توبی مگ‌گوایر و اندرو گارفیلد را دوست دارد.

تام هالند در مورد فیلم‌های مرد عنکبوتی توبی مگ‌گوایر گفته:

در فیلم‌های توبی، من عاشق مبارزه‌ی نهایی بین او و گرین گابلین هستم. من فکر می‌کنم که دیدن اسپایدرمن با لباس و ماسک پاره و آسیب‌دیده‌ بسیار جذاب است و واقع‌گرایی بیشتری را به فیلم تزریق می‌کند.

نظر او در مورد فیلم‌های اسپایدرمن اندرو گارفیلد به این شکل است:

در فیلم‌های اندرو، من عاشق سکانس اسکیت‌برد او هستم. می‌دانم که چنین سکانسی تا حدودی از شخصیت پیتر پارکر به دور است، ولی من از سکانس به شدت لذت بردم و فکر می‌کنم که نشان دادن جنبه‌های بیشتر از زندگی پیتر پارکر جذاب است.

در فیلم Spider-Man: No Way Home مرد عنکبوتی بیشتر از همیشه به خطر افتاده و هویت واقعی او فاش شده است و نمی‌تواند زندگی عادی خود را از زندگی ابرقهرمانی خود، جدا کند. او از داکتر استرنج کمک می‌خواهد و متوجه می‌شود که اوضاع از چیزی که فکر می‌کرده خیلی خطرناک‌تر است. در این فیلم زندایا (در نقش ام جی)، جیکوب باتالون (در نقش ند لیدز)، ماریسا تومی (در نقش عمه می)، جی بی اسمووز (در نقش جولیا دل)، تونی ریولری (در نقش فلش تامپسون)، انگوری رایس (در نقش بتی برنت) و هانیبال برس (در نقش مربی ویلسون) بازی می‌کنند. همچنین ویلم دفو، آلفرد مولینا و جیمی فاکس به ترتیب در نقش‌های گرین گابلین، دکتر اختاپوس و الکترو بازگشته‌اند تا نقش خود را دوباره در سومین فیلم مرد عنکبوتی تام هالند ایفا کنند.

شما در مورد Spider-Man: No Way Home چه فکری می‌کنید؟ آیا سه مرد عنکبوتی از دنیا‌های مختلف در کنار هم قرار می‌گیرند؟ آیا دکتر اختاپوس نقش یک شرور را ایفا می‌کند؟ فکر می‌کنید ونوم هم به این فیلم سری می‌زند یا نه؟


guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا