#مهسا_امینی

تام هالند داستان Spider-Man 3 را دیوانه‌کننده توصیف کرد

فیلمبرداری این اثر طی ماه‌های آغاز خواهد شد

داستان Spider-Man 3

تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، در مصاحبه‌ی اخیر خود به صحبت درباره‌ی داستان Spider-Man 3 پرداخت و آن را «کاملا دیوانه‌کننده» توصیف کرد.

یک سال پیش ادامه‌ی حضور مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول در هاله‌ای از ابهام قرار داشت. سونی و دیزنی نتوانسته بودند به توافقی برای ادامه‌‎ی همکاری برسند و در نتیجه، قرار شد پیتر پارکر رسما از دنیای سینمایی خارج شود. حتی سونی نحوه‌ی خروج او را طراحی کرده بود تا این ابرقهرمان به شکلی آبرومندانه از جمع ابرقهرمانان مارولی جدا شود، اما با اعتراض‌های طرفداران و صد البته تلاش‌های مدیران و بازیگران، مرد عنکبوتی بالاخره ماندنی شد.

تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول چندی پیش در Onward محصول استودیوی پیکسار صداپیشگی کرد. این انیمیشن از هفته‌ی گذشته وارد سینماها شده است و در نتیجه اعضای تیم تولید همچنان مشغول تبلیغ هستند. در بخشی از مصاحبه‌ای که هالند اخیرا انجام داد، سوالی درباره‌ی وضعیت جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی پرسیده شد. صداپیشه‌ی Onward هم در پاسخ، داستان Spider-Man 3 را «کاملا دیوانه‌کننده» توصیف و همچنین بازگشت یکی از شخصیت‌های قدیمی را تایید کرد:

بله، پاسخی برای این سوال وجود دارد. من شدیدا خوشحال هستم که این فیلم ساخته می‌شود. روند فیلمبرداری Spider-Man 3 طی ماه جولای (۱۱ تیر الی ۱۰ مرداد) در آتلانتا آغاز خواهد شد. در پاسخ به سوال‌تان درباره‌ی حضور من در دیگر فیلم‌های مارول باید بگویم که نسبت به برنامه‌های آن‌ها مطمئن نیستم، اما این را می‌توانم بگویم که Zendaya قطعا بازمی‌گردد؛ چون رابطه‌ی پیتر و MJ تازه آغاز شده است و معلوم نیست چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

(خطر لو رفتن داستان فیلم Spider-Man: Far From Home)

اگر به یاد داشته باشید، در پایان فیلم Spider-Man: Far From Home و پس از اتمام نبرد با میستریو، رابطه‌ عاشقانه‌ی میان پیتر پارکر و ام‌جی عملا آغاز شد. در نتیجه، بازگشت زندیا برای به تصویر کشیدن دوباره‌ی ام‌جی چندان هم غافل‌گیرکننده نیست. همچنین در فیلم دیدیم که میستریو ویدیویی را از چهره‌ی بدون ماسک مرد عنکبوتی ضبط و آن را برای جیمز جونا جیسمون ارسال کرد. این سردبیر روزنامه هم که دنبال ضربه زدن به تارزن نیویورکی بود، ویدیو را به صورت عمومی پخش کرد. جدا از فاش شدن هویت واقعی، این ویدیو به گونه‌ای ضبط شده بود که مرد عنکبوتی را مقصر اصلی اتفاقات لندن نشان دهد.

به غیر از این موارد، جزئیات دیگری در دسترس نیست. تنها می‌دانیم که جان واتس (Jon Watts) کارگردان قسمت‌های اول و دوم Spider-Man قرار است برای ساخت قسمت بعدی بازگردد. همچنین مشخص نیست مرد عنکبوتی این بار مقابل کدام یک از شخصیت‌های منفی کمیک‌بوک‌ها قرار می‌گیرد، اما طبق صحبت‌های کوین فایگی (Kevin Feige) یکی از داستان‌هایی که تاکنون روی پرده‌ی نقره‌ای نیامده است استفاده خواهد شد. در ضمن فیلم Spider-Man 3 برای اکران در تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

مرد عنکبوتی سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. این شخصیت نخست در Avengers: Endgame حضور پیدا کرد که به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ صنعت سینما در جهان تبدیل شد و سپس با Spider-Man: Far From Home به سینماها بازگشت. دومین فیلم مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد و موفق شد یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون دلار بفروشد. تام هالند اواخر ماه جاری میلادی به پروژه‌ی سینمایی آنچارتد اضافه می‌شود تا فاز تولید آغاز شود. احتمالا پس از پایان روند ضبط صحنه‌ها، هالند به تیم تولید Spider-Man 3 خواهد پیوست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا