تام هالند: سونی ایده‌ی فوق‌العاده‌ای برای خروج مرد عنکبوتی از MCU داشت

بازیگر پیتر پارکر از نقشه‌های سونی در صورت عدم توافق با دیزنی می‌گوید

خروج مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول

تام هالند در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت سونی در صورت عدم توافق با دیزنی، ایده‌ی فوق‌العاده‌ای برای خروج مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول داشت.

اوایل تابستان سال گذشته‌ی میلادی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه سونی و دیزنی برای ماندن مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول به مشکل برخورده‌اند. مدتی بعد، این اتفاق رسما رخ داد و تارزن نیویورکی از دنیای سینمایی جدا شد. عدم توافق این دو شرکت عصبانیت طرفداران را به همراه داشت؛ زیرا آن‌ها می‌خواستند پیتر پارکر همچنان در فیلم‌های مارول حضور داشته باشد. خوشبختانه این اتفاقات ختم به خیر شد و مرد عنکبوتی به واسطه‌ی توافق جدید سونی و دیزنی به دنیای سینمایی مارول بازگشت.

انیمیشن سینمایی Onward به‌زودی راهی سینماها می‌شود و به همین دلیل، برگزاری تورهای خبری آن آغاز شده است. تام هالند هم که وظیفه‌ی صداپیشگی یان لایت‌فود را بر عهده داشته، در یکی از این تورهای خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. هالند در بخشی از صحبت‌های خود گفت سونی ایده‌ی فوق‌العاده‌ای برای خروج مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول و ایجاد یک دنیای مشترک بر اساس این ابرقهرمان داشت:

مرد عنکبوتی با سونی هم می‌توانست آینده‌ی روشنی در پیش رو داشته باشد. ما ایده‌ی واقعا فوق‌العاده‌ای برای انتقال پیتر پارکر به دنیای مشترک سونی آن هم بدون نیاز به دنیای سینمایی مارول داشتیم. تام راثمن (Tom Rothman) و ایمی پاسکال (Amy Pascal) نسبت به عملکردشان و ساخت فیلمی مطابق با استانداردهای فیلم‌های مرد عنکبوتی واقعا مطمئن بودند.

به هر حال، از بازگشت به دنیای سینمایی مارول و حضور اعضای تیم در کنار هم واقعا خوشحال هستم؛ چون حس می‌کنم به مارول تعلق دارم. از باب ایگر (Bob Iger) و تام راثمن سپاسگزار هستم که اجازه دادند در پروسه‌ی بازگرداندن مرد عنکبوتی به خانه نقش داشته باشم. تجربه‌ی بسیار جالبی بود. می‌خواهم خودنمایی کنم: من، مرد عنکبوتی را نجات دادم!

در حال حاضر، اطلاعاتی از حضور مرد عنکبوتی در دیگر فیلم‌های مارول در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که قسمت سوم Spider-Man برای اکران در تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.

انیمیشن Onward را استودیوی دیزنی تولید کرده و علاوه بر تام هالند، کریس پرت (Chris Pratt) و اوکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer) هم در آن حضور دارند. این اثر درباره‌ی دو برادر است که به‌واسطه‌ی یک جادو می‌توانند پدرشان را برای ۲۴ ساعت به زندگی بازگردانند. آن دو از جادو استفاده می‌کنند اما تنها دو پای پدرشان باز می‌گردد. در چنین شرایطی، یان و بارلی تصمیم می‌گیرند با آغاز یک ماجراجویی، باقی اعضای بدن پدرشان را قبل از تمام شدن مهلت پیدا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا