تام هالند از انتشار اخبار جدید درباره Uncharted و Spider-Man: No Way Home می‌گوید

انتشار تریلر از فیلم‌های جدید هالند؟

تام هالند در نقش مرد عنکبوتی

اگر بگوییم تام هالند (Tom Holland) یکی از پرطرفدارترین بازیگران حال حاضر هالیوود بوده، اغراق نکرده‌ایم و بسیاری منتظر فیلم‌های جدید او هستند. او در ویدیویی تازه به رونمایی از اخبار جدید درباره دو فیلم پیش‌روی خود یعنی Spider-Man: No Way Home و Uncharted صحبت کرد.

تام هالند اعلام کرد که احتمالا به‌زودی اخباری تازه از فیلم‌های آینده خود یعنی Spider-Man: No Way Home و البته Uncharted در اختیار عموم قرار دهد. طی سال‌های اخیر، تام هالند تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های جوان هالیوود شده است. پس از شروع خارق‌العاده او در فیلم The Impossible، آینده شغلی هالند به‌طور کاملا شکل گرفته و تغییرات به‌وجود آمده به شکلی بودند که سونی و استودیو مارول او را به‌عنوان مرد عنکبوتی جدید برگزیدند. او تمام سال‌های اخیر را به بازیگری در پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌های سینمای هالیوود پرداخته و محبوبیت او به‌طور روزانه درحال افزایش است. فیلم‌های او شامل سری کامل Spider-Man، چندین فیلم دراماتیک و فیلم‌هایی دیگر می‌شوند.

اینگونه به‌نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۱ سالی بسیار پربار برای تام هالند است. او سال نوی خود را با همکاری با برادران روسو و فیلم Cherry آغاز کرد و سونی نیز درصدد است دو فیلم Blockbuster را با حضور این ستاره اکران کند. سومین فیلم او در فرنچایز Spider-Man با عنوان No Way Home برای انتشار در ماه جولای سال جاری میلادی، یعنی در حدود یک ماه و نیم دیگر برنامه ریزی شده بود. درهمین حین سونی قصد داشت بالاخره Live-Action خود از بازی پرطرفدار Uncharted را با حضور تام هالند در نقش نیتن دریک در ماه دسامبر به انتشار برساند. بااین حال هر دو فیلم با تاخیر مواجه شدند و فیلم Spider-Man: No Way Home به دسامبر سال جاری میلادی و Uncharted به سال ۲۰۲۲ موکول شده و حال طرفداران به‌شدت منتظر اخبار جدید مرتبط با این دو فیلم هستند.

زمان زیادی از تولد ۲۵ سالگی تام هالند و تشکر او از تبریک‌های طرفداران طی ویدیویی در صفحه اینستاگرامی خود نمی‌گذرد. او در این ویدیو اعلام کرد که احتمالا به‌زودی اطلاعاتی تازه درباره هر دو فیلم پیش‌روی خود به انتشار خواهد رساند. از آنجایی که هالند هیچگونه زمان یا تاریخ مشخص برای انتشار این اخبار اعلام نکرد، ما باید تمام مدت چشم به پست‌های او در صفحات مجازی متفاوت بدوزیم.

طبق نظر ما و البته بسیاری دیگر از فعالان عرصه سینما، اخباری که هالند درباره آن‌ها سخن می‌گوید تریلرهایی برای هر دو فیلم Uncharted و Spider-Man: No Way Home خواهند بود. سونی نیز طی روزهای اخیر عکس‌هایی از هر دو فیلم به انتشار رسانده که جزئیات زیادی درخود نداشته و اطلاعات مهمی در اختیار ما قرار نمی‌دهند و همین موضوع احتمال انتشار تریلر برای هر دو فیلم را بسیار زیاد می‌کند. از آنجایی که تنها در حدود هفت ماه با انتشار فیلم Spider-Man: No Way Home فاصله داریم، احتمال انتشار تریلر این فیلم پیش از عنوان Uncharted بسیار محتمل است. این نکته نیز قابل ذکر است که تریلر فیلم‌هایی از این دسته همیشه در روزی نزدیک به این دوره از سال انتشار می‌یابند. فیلم Uncharted طبق اخبار در دومین ماه از سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد، از همین رو گمان داریم تریلر این فیلم نیز با فاصله‌ای کوتاه از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شود.

شکی نیست که انتشار تریلر هریک از این دو فیلم باعث ایجاد مباحثاتی بسیار حساس و هیجانی در فضای مجازی می‌شود که تب فیلم را برای طرفداران این دو فرنچایز و تام هالند افزایش می‌دهد. فیلم Spider-Man: No Way Home یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال جاری میلادی قلمداد شده و به‌لطف شایعات ما متوجه شدیم که این فیلم در چندین دنیای متفاوت سری Spider-Man رخ داده و ما شاهد حضور بازیگران قدیمی این سری محبوب خواهیم بود. اگر شاهد حضور توبی مگوایر (Tobey Maguire) یا اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در تریلر باشیم، بدون شک بحث‌هایی داغ‌تر شکل گرفته که می‌توانند بسیار جذاب باشند. در دیگر فیلم هالند یعنی Uncharted، بسیاری درباره حضور او به‌عنوان نیتن دریک جوان نظرات مثبت و البته منفی زیادی را به‌گوش طرفداران رسانده‌اند، بااین حال فاصله زیادی تا تصمیم گیری درباره انتخاب او به‌عنوان نیتن دریک داریم.

همانطور که می‌دانید تام هالند سابقه‌ای‌ بسیار خوب (یا بد) در افشا سازی اطلاعات فیلم‌های خود دارد. ازهمین رو ما باید دو چشم دیگر قرض گرفته و نگاهمان به اخباری که ممکن است تام هالند ناخواسته افشا سازد متمرکز باشد. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید منظور تام هالند از اخبار چیست؟ آیا با تریلر روبه‌رو هستیم یا سونی و مارول تنها به انتشار چندین خبر حاشیه‌ای بسنده می‌کنند؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا