بازیگر فیلم Spider Man No Way Home از فضای مجازی فاصله خواهد گرفت

دوری تام هالند از رسانه‌های اجتماعی

بازیگر فیلم Spider Man No Way Home

تام هالند (Tom Holland) بازیگر فیلم Spider Man No Way Home که در هفته‌های اخیر در رسانه‌های اجتماعی فعالیت نداشت، به‌تازگی در پلتفرم اینستاگرام ویدیویی به اشتراک گذاشته که در آن اعلام کرد اینستاگرام و توییتر را از دستگاه‌های شخصی خود حذف خواهد کرد.

ستاره ۲۶ ساله مجموعه فیلم‌های Spider Man در دنیای سینمایی مارول در ویدیویی سه دقیقه‌ای بازگو کرد که اپیکشن‌های رسانه اجتماعی برای سلامت روانی و ذهنی او مناسب نیستند و زمانی که مطالبی را در مورد خودش در فضای مجازی می‌خواند، درگیر آن‌ها می‌شود. او به دنبال کننده‌های خود گفت که برای سلامت روانیش از رسانه‌های اجتماعی فاصله خواهد گرفت، زیرا فضای مجازی بیش از حد تحریک کننده است.

وقتی مطالبی را در مورد خودم در اینستاگرام یا توییتر می‌خوانم، ذهنم درگیر آن‌ها می‌شود و این در نهایت برای وضعیت روحی من خوب نیست. بنابراین تصمیم گرفتم که از فضای مجازی دوری کنم و برنامه‌های شبکه اجتماعی را حذف کنم.

همچنین هالند در این ویدیو درباره Stem4، موسسه خیریه‌ای که از سلامت روانی نوجوانان از طریق کنفرانس و برنامه‌ها خود حمایت می‌کند، صحبت کرد و گفت که برنامه‌های این موسسه را شرکت کرده و تاثیر مثبتی در بهتر شدن سلامت روانیش گذاشته است. این بازیگر جوان در پایان ویدیو از تمام طرفداران و دنبال کننده‌های خود به‌خاطر محبت و حمایت فراوان‌های آن‌ها تشکر کرد و ویدیو را به اتمام می‌رساند.

با تشکر از تمام شما که محبت‌های فراوانی نشان دادید و از من حمایت کردید. من دوباره برای مدت نامعلومی در اینستاگرام حضور نخواهم داشت به‌خاطر دلیلی که گفتم. بازم متشکرم.

تام هالند قرار است در سریال The Crowded Room همراه با آماندا سیفرید (Amanda Seyfried)، امی راسوم (Emmy Rossum) و ساشا لین (Sasha Lane) نقش آفرینی کند. این سریال که در ژانر درام ساخته خواهد شد، به داستان‌های واقعی فردی می‌پردازد که دچار بیماری روانی شده است. این سریال قرار است از شبکه Apple TV پخش شود و داستان آن در واقع براساس بیلی میلیگان (Billy Miligan)، مجرم آمریکایی ساخته شده است. هنور تاریخ دقیق پخش این سریال اعلام نشده است اما پیش‌بینی می‌شود در حدود سال ۲۰۲۳(زمستان ۱۴۰۱) نمایش داده شود.

نظر شما درباره تصمیم جدید تام هالند چیست؟ آیا وضعیت روحی بازیگر فیلم Spider Man No Way Home بهبود پیدا می‌کند یا ادامه خواهد داشت؟ نظرت خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا