تام هالند برای بازی در فیلم پیکی بلایندرز دعوت می‌شود

نقشی که برای هالند در نظر گرفته شده است هنوز مشخص نیست

فیلم پیکی بلایندرز

با فرارسیدن تاریخ انتشار اپیزود اول فصل ششم سریال Peaky Blinders انتظار مخاطبان برای اطلاع از سرنوشت خانواده شلبی به پایان می‌رسد. علی‌رغم اینکه می‌دانیم سریال با فصل ششم به پایان می‌رسد، اما ساخت فیلم پیکی بلایندرز از ابتدای انتشار اولین قسمت‌های سریال وعده داده شده بود.

سریال پرطرفدار Peaky Blinders، ساخته استیون نایت (Steven Knight) برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ نمایش داده شد و از آن زمان تا کنون به موفقیتی بزرگ میان منتقدان و مخاطبان دست یافته است. سریال پیکی بلایندرز داستان خانواده‌ای گانگستری با رهبری تامی شلبی (با بازی کیلین مورفی) در انگلستان دهه ۱۹۰۰ را روایت می‌کند که برای آسیب رساندن به طعمه‌ها تیغ‌های معروفی را به نوک کلاه‌هایشان می‌دوختند.

با وجود اینکه تاریخ انتشار رسمی فصل ششم سریال از سرویس نتفلیکس هنوز اعلام نشده است، اما همانطور که از قبل می‌دانیم، اپیزود اول فصل ششم پیکی بلایندرز قرار است در تاریخ ۸ اسفند (۲۷ فوریه) از شبکه BBC منتشر شود و متأسفانه فصل ۶ آخرین فصل سریال خواهد بود. با این حال، داستان Peaky Blinders هنوز به انتها نرسیده است و زیرا سازندگان سریال ایده ساخت  فیلم پیکی بلایندرز را در سر دارند تا یک بار برای همیشه این مجموعه را به پایان برسانند.

اخیرا، تام هالند، ستاره فیلم Spider-Man: No Way Home اعتراف کرده است که پیش‌تر یک بار برای حضور در سریال پیکی بلایندرز تست بازیگری انجام داده است، هرچند که در پایان نقشی که برایش تست داده بود به او تعلق نگرفت.

هالند ترجیح می‌دهد که در مورد تست بازیگری برای سریال پیکی بلایندرز توضیح بیش‌تری ارائه نکند و در عوض از طرفداران خواست تا حدس بزنند که او برای کدام نقش در سریال Peaky Blinders در تست بازیگری شرکت کرده بود. حتی ستاره‌های پیشین سریال به این گمانه‌زنی‌ها پیوسته‌اند، و هری کرتون (Harry Kirton)، بازیگر نقش فین شلبی، اشاره می‌کند، نقشی که هالند برای آن انتخاب می‌شود به زمانی که او در تست‌های آزمایشی شرکت کرده بستگی دارد. کرتون ادامه داد که اگر تست بازیگری اخیرا انجام شده باشد، ممکن است هالند برای ایفای نقش یکی از شخصیت‌های شرور در پیکی بلایندرز حضور یابد.

همچنین، استیون نایت سازنده سریال، به صحبت درباره تست بازیگری هالند می‌پردازد. نایت به انجمن مطبوعاتی در رابطه با تست بازیگری پیشین هالند گفت، نقشی که هالند برای آن تست بازیگری داده بود، نقش بسیار مهمی‌ست. با این حال، اظهارات نایت به همین جملات خاتمه نمی‌یابد. خالق سریال پیشنهاد ایفای نقش در فیلم پیکی بلایندرز را با هالند مطرح کرده است و در این رابطه می‌گوید، اما اگر هالند بخواهد در فیلم حضور داشته باشد، ما او را در کنار خود خواهیم داشت. با این اوصاف، تاکنون هیچ واکنشی از سوی هالند نسبت به دعوت نایت دریافت نشده است.

هنوز نمی‌دانیم که آیا نایت نقش خاصی برای هالند در نظر دارد یا صرفا به همکاری با تام هالند علاقه‌مند است. پس از موفقیت عظیم فیلم Spider-Man: No Way Home، هالند بیش از پیش به گزینه‌ای پرطرفدار در میان سازندگان صنعت فیلم تبدیل شده است و ممکن است نایت سعی کند زودتر همکاری با هالند را آغاز کند.

نایت از روزهای ابتدایی انتشار سریال پیکی بلایندرز ایده ساخت فیلم برای پایان بخشیدن به داستان سریال را صراحتاً اعلام کرده بود و شاید از خیلی وقت پیش استفاده از هالند برای یکی از نقش‌های فیلم را برنامه‌ریزی کرده باشد و دقیقاً می‌داند که او را برای کدام نقش فیلم به‌کار خواهد گرفت.

در حال حاضر، تاریخ اکرانی برای فیلم Peaky Blinders مشخص نشده است، اگرچه شایعه شده است که فیلم‌برداری آن در اواخر سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. قبل از پایان سال جاری، احتمالاً طرفداران باید مدتی صبر کنند تا بفهمند هالند چه نقشی را بازی خواهد کرد. البته، تا پیش از آغاز فیلم‌برداری و اعلام لیست بازیگران حاضر در فیلم، طرفداران روایات جدیدی از سریال Peaky Blinders را در خلال نمایش فصل ششم در اختیار خواهند داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا