1%
  • 0/10

احتمال ساخت فیلم سینمایی Peaky Blinders قوت گرفته است

سریال با فصل ششم به پایان می‌رسد

احتمال ساخت فیلم سینمایی Peaky Blinders قوت گرفته است ۰ ۳۰ دی ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فیلم سینمایی Peaky Blinders

استیو نایت فیلمنامه‌نویس و کارگردان انگلیسی در جریان مصاحبه‌ی اخیر خود از احتمال ساخت فیلم سینمایی Peaky Blinders گفت.

شبکه‌ی بی‌بی‌سی طی سال‌های گذشته سریال‌های زیادی ساخته است اما هیچ کدام نتوانستند موفقیت‌های Peaky Blinders را تکرار کنند؛ سریالی که تاکنون پنج فصل آن روی آنتن رفته است. داستان مدت کوتاهی پس از پایان جنگ جهانی اول جریان داشته و حول محور یک گروه گنگستری به نام پیکی بلایندرز می‌چرخد. تامی شلبی رهبر گروه فردی باهوش و بلندپرواز بوده و سعی می‌کند نه تنها بیرمنگام را به صورت کامل تحت سلطه‌ی خود و افرادش دربیاورد، بلکه فعالیت گروه تبهکاری‌اش را در دیگر مناطق از جمله لندن گسترش دهد. هر چند، در مسیر رسیدن به اهدافش با موانع بسیاری از جمله کارآگاه چستر کمپل مواجه می‌شود.

استیون نایت (Steven Knight) خالق اصلی پیکی بلایندرز به شمار می‌رود. او در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد فیلمبرداری فصل پنجم پس از یک تاخیر چند ماهه سرانجام آغاز شده است. برنامه‌ریزی‌های اولیه‌ی تیم تولید شامل فیلمبرداری در ماه‌های آغازین سال ۲۰۲۰ میلادی می‌شد اما همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌ها را تغییر داد. نایت همچنین اعلام کرد سریال با فصل ششم به پایان می‌رسد. با این حال، روایت داستان در قالبی دیگر ادامه خواهد یافت. او در مصاحبه‌ی اخیر خود وارد جزئیات نشد اما در صحبت‌های قدیمی‌اش از احتمال ساخت فیلم سینمایی Peaky Blinders خبر داده بود. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از مصاحبه‌ی اخیرش را مطالعه کنید:

پیکی بلایندرز با صدایی بلند بازگشته است [اشاره به آغاز فیلمبرداری]. اعتقاد داریم فصل ششم بهترین کیفیت را خواهد داشت و طرفداران عاشقش خواهند شد. در حالی که سریال با فصل ششم به پایان می‌رسد، روایت داستان در قالبی دیگر ادامه خواهد یافت.

کارن مندباک (Caryn Mandabach) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی پیکی بلایندرز است. او در جریان صحبت‌های خود به طرفداران اطمینان خاطر داد اقدامات لازم صورت گرفته و هیچ چیزی سلامتی دست‌اندرکاران و بازیگران را تهدید نمی‌کند:

به همراه شرکای شگفت‌انگیزمان در بی‌بی‌سی و نتفلیکس تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا شرایط ایمنی را برای بازگشت Peaky Blinders به فاز تولید مهیا کنیم. سلامتی بازیگران و دست‌اندرکاران همیشه اولویت ما بوده است.

از همه‌ی شما طرفداران که طی این مدت شکیبا و مشتاق بوده‌اید تشکر می‌کنیم. فیلمنامه‌های استیو فوق‌العاده بوده و حکم یک پایان‌بندی را برای داستان حماسی‌ای دارد که از سال ۲۰۱۳ تاکنون مخاطبان را شیفته‌ی خود کرده است. به احتمال بسیار زیاد روایت داستان در دنیای پیکی بلایندرز ادامه خواهد یافت.

تامبولفین (Tommy Bulfin) یکی دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی پیکی بلایندرز است که در جریان مصاحبه‌ی اخیر حضور داشت. او هم در صحبت‌های خود به تعریف و تمجید از فیلمنامه‌های استیون نایت پرداخت:

خیلی هیجان‌زده هستیم که فیلمبرداری Peaky Blinders بالاخره شروع شده و از تمام کسانی که برای رخ دادن این اتفاق سخت تلاش کرده‌اند واقعا ممنون هستیم. فیلمنامه‌های استیو برای فصل ششم خیلی عالی بوده و یک پایان‌بندی درخور و شایسته را رقم می‌زنند. مطمئن هستیم طرفداران نظر مثبتی نسبت به آن خواهند داشت.

طبق گمانه‌زنی‌ها، قسمت‌های پایانی پیکی بلایندرز احتمالا اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده پخش خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments