استیون نایت از ایده ساخت اسپین آف سریال پیکی بلایندرز می‌گوید

فیلم پیکی بلایندرز با تاخیر اکران خواهد شد

اسپین آف سریال پیکی بلایندرز

در حالی که تصور می‌شود سریال Peaky Blinders با پایان فصل ششم (اکران قسمت اول از ۸ اسفند) به پایان برسد، استیون نایت (Steven Knight)، نویسنده سریال، ایده‌ ساخت اسپین آف سریال پیکی بلایندرز را مطرح می‌کند.

سریال پیکی بلایندرز در طول شش فصل به محبوبیت و شهرت بیش‌تری در میان مخاطبان دست یافته است. این درام جنایی در ابتدا از شبکه BBC Two پخش می‌شد، اما از فصل چهارم به بعد، پخش سریال به شبکه BBC One منتقل شد که به پخش برنامه‌های محبوب‌تر تعلق دارد. همچنین، یک بازی ویدیویی ماجراجویی با نام Peaky Blinders: Mastermind، که با الهام از همین سریال ساخته شده است، با استقبال و نظرات مثبت هواداران مواجه شد.

استیون نایت در مصاحبه اخیرش با Entertainment Weekly، اشاره کرد، در حالی که سریال با فصل ۶ به پایان می‌رسید، او قصد ندارد داستان سریال را پایان دهد. زیرا برنامه‌هایی برای ساخت یک فیلم برای پایان دادن به داستان سریال در سر دارد. نایت همچنین گفت که ایده ساخت اسپین آف سریال پیکی بلایندرز پس از اکران فیلم را در نظر دارد.

در این مصاحبه، نایت همچنین برنامه‌ای برای فیلم‌برداری فیلمی بر اساس سریال پیکی بلایندرز را مطرح کرد و گفت احتمالاً آغاز فیلم‌برداری با فاصله‌ای ۱۸ ماهه از اکنون آغاز خواهد شد. اظهارات نایت اکران رسمی فیلم را تا حدود زمستان ۱۴۰۱ (۲۰۲۳) به تعویق می‌اندازد. هدف نایت از تأخیر در اکران فیلم این است که اجازه دهد یک رویداد حضوری برگزار شود و از عوارض بیش‌تر بیماری همه‌گیر کووید جلوگیری کند. مطرح‌ شدن ساخت فیلم باعث می‌شود که بسیاری از بینندگان حدس بزنند که تامی احتمالاً زنده از سریال بیرون نخواهد رفت. با این وجود، بیش از دو سال از پخش فصل ۵ سریال در تابستان ۲۰۱۹ می‌گذرد، و قبل از شروع فصل ۶ نکات زیادی برای مرور کردن وجود دارد.

کنترل خلاقیت داستانی سریال کاملاً در دست استیون نایت بوده است و تمام ۳۶ قسمت سریال توسط به قلم او نوشته شده است. از این رو، برای طرفداران دنیایی که به دستان نایت خلق شده است، خبر ساخت اسپین آف سریال پیکی بلایندرز سرشار از پتانسیل است. در حالی که اسپین‌آف‌ها لزوماً خط داستانی فعلی سریال را ادامه نمی‌دهند، اما همچنان در دنیای Peaky Blinders اتفاق می‌افتند.

مطمئن در ذهن بسیاری از مخاطبان این سوال شکل می‌گیرد که اسپین‌آف‌های سریال روی کدام شخصیت متمرکز خواهند بود. در حالی که شخصیت‌های موردعلاقه طرفداران در سریال کم نیستند، اما در حال حاضر پاسخ دادن به این سوال عجولانه است. به نظر می‌رسد که اسپین‌آف‌ها بر روی شخصیت‌هایی متمرکز می‌شوند که قبلاً هرگز دیده نشده‌اند و حتی می‌توانند بر جنبه‌ای کاملاً متفاوت از جامعه بریتانیای پس از جنگ تمرکز کنند. در مجموع به هر شکلی، واضح است که ایده‌‌های کافی در ذهن نایت وجود دارد و او می‌تواند دنیای پیکی بلایندرز را برای سال‌های متمادی در آینده زنده نگه دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا