#مهسا_امینی

ستاره فیلم مرد عنکبوتی یکی از گزینه‌های جدی آکادمی اسکار ۲۰۲۲

از تام هالند خواسته شده تا مجری اسکار امسال باشد


ستاره فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست یکی از گزینه‌های اصلی رهبری مراسم اسکار امسال است. 

پس از مراسم اسکار سال ۲۰۲۱، به دلیل محدودیت‌های ناشی از اپیدمی ویروس کرونا که در آن میزبان مشخصی وجود نداشت، تأیید شد که رویداد امسال توسط یک نفر نظارت خواهد شد. بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، این شخص هنوز مشخص نشده است، اما آکادمی، سازمانی که پشت اسکار قرار دارد، با بازیگر ۲۵ ساله بریتانیایی که زمانی گفته بود علاقه‌مند به میزبانی این مراسم است تماس گرفته است.

اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا هالند قادر خواهد بود که این درخواست را قبول کند یا نه، زیرا پیش‌تر در یک مصاحبه عنوان کرده بود که علی رغم اینکه بسیار به این کار علاقه دارد اما فرصت کافی برای آنجام ان را ندارد و هم اکنون سر او بسیار شلوغ است. با این حال او صراحتا عنوان نکرد که اگر این پیشنهاد به او شود او آن را رد خواهد کرد.

تام هالند به دلیل موفقیت مجموعه مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول، اکنون به عنوان یکی از ستارگان مطرح سینمای هالیوود شناخته می‌شود که انتظار می‌رود آینده بسیار درخشانی انتظار وی را می‌کشد. هم اکنون جدیدترین پروژه این بازیکر لایو اکشن بازی محبوب آنچارتد است که به زودی اکران خواهد شد. 

در سال ۲۰۲۱، هالند فاش کرد که برای ایفای نقش Fred Astaire در فیلم زندگی نامه‌ای از این ستاره هالیوود انتخاب شده است. با این حال، اخبار مربوط به این پروژه پس از به اشتراک گذاری آنلاین شرطی که آستر در وصیت‌نامه خود داشت، مورد انتقاد قرار گرفت.

نامزدهای اسکار ۲۰۲۱ قرار است در ماه فوریه اعلام شوند و مراسم در حال حاضر قرار است در ماه مارچ برگزار شود. پس از گلدن گلوب، فیلم‌هایی که انتظار می‌رود برای بهترین فیلم در رقابت باشند عبارتند از The Power of the Dog، West Side Story و Belfast. همچنین استودیو مارول فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست را در تمام زمینه‌ها به این آکادمی معرفی کرده است و گفته می‌شود که با توجه به عملکرد خوب این اثر، مرد عنکبوتی ۳ شانس زیادی در پیروزی رقابت‌های اسکار دارد. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا