شوخی کاربران توییتر با رنگ لباس تام هیدلستون در پشت صحنه سریال لوکی

ژاکت آبی هیدلستون ترند توییتر شد!

پشت صحنه سریال لوکی

حدس و گمان‌های کاربران توییتر درباره رنگ لباس تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، ستاره شخصیت لوکی و سریالی به همین نام، در رویداد بعدی پشت صحنه سریال لوکی، طی هفته گذشته این بازیگر را به ترند توییتر تبدیل کرده بود.

هیدلستون عمدتاً برای به‌تصویر کشیدن لوکی، برادرخوانده کوچک‌تر خوانده ثور، در MCU در میان هواداران شناخته می‌شود. هیدلستون برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ نقش خدای شرارت را در فیلم Thor ایفا کرد و در مجموع هشت بار این شخصیت را در دنیای سینمایی مارول، از جمله صداپیشگی لوکی برای سریال انیمیشنی What If محصول شبکه دیزنی پلاس به‌تصویر کشید. علاقه طرفداران به کاراکتر لوکی با بازی هیدلستون ثابت شده و همین امر باعث می‌شود که حتی پس از کشته شدن لوکی در خط زمانی اصلی، استودیو مارول ساخت سریالی تلویزیونی را به این شخصیت اختصاص دهد.

فصل اول سریال لوکی با استقبال خوبی مواجه شد و به‌شدت در محافل مجازی مورد بحث قرار گرفت. در تاریخ ۱۱ اسفند (۲ مارس)، Royal Television Society میزبان رویداد پشت صحنه سریال لوکی خواهد بود. انتظار می‌رود هیدلستون به‌همراه بازیگر نقش اول سیلوی، سوفی دی مارتینو (Sophie Di Martino) و کارگردان مجموعه کیت هرون (Kate Herron) در این رویداد شرکت کنند. همانطور که از قبل وعده داده شده، جزئیات به‌خصوصی درباره ساخت فصل اول سریال لوکی در این برنامه مطرح خواهد شد.

با این حال، علی‌رغم اینکه سریال Loki با پایان‌بندی غیر منتظره‌ای در انتها فصل اول به پایان می‌رسد، به نظر می‌رسد که طرفداران هیدلستون در توییتر به پاسخ سوالاتشان نیاز دارند.

درعوض، ستاره سریال و کاراکتر لوکی به‌دلیل انتخاب‌های به‌روز و جالبش در پوشیدن لباس، همیشه بر سر زبان‌ها بوده است. هیدلستون سال‌هاست که از همان ژاکت آبی معروفش استفاده می‌کند و طرفداران مشتاقند بدانند که آیا این بازیگر دوباره همان لباس را برای رویداد پشت صحنه سریال لوکی می‌پوشد یا خیر.

اگرچه ممکن است احمقانه به نظر برسد، کاربران توییتر که بحث داغ ژاکت هیدلستون را دنبال می‌کنند، نکته قابل توجهی برای عرضه دارند. هیدلستون پیش‌تر اعتراف کرده بود که لباس‌هایش را تا زمان پاره شدن می‌پوشد. از یک سو، برخی منابع نشان می‌دهند که ژاکت آبی از اوایل سال ۲۰۱۵ مورد استفاده هیدلستون بوده است. اگر هیدلستون ژاکت آبی‌اش را در رویداد پشت صحنه روز چهارشنبه بپوشد، عمر ژاکت تقریباً به اندازه عمر همراهی و حضور هیدلستون در MCU طولانی خواهد شد.

البته، شکی نیست طرفداران توییتر هیدلستون که روی ژاکت آبی معروف او وسواس نشان می‌دهند، به همان اندازه مشتاق کسب اطلاعاتی در مورد نقش هیدلستون در MCU هستند.

هیدلستون جوایز متعددی برای بازی در نقش Loki در عناوین مختلف MCU، از جمله جوایز برگزیده مردمی برای فصل ۱ سریال لوکی دریافت کرده و حتی نامزدهای بیش‌تری را از آن خود کرده است. با این حال، در حال حاضر هیدلستون در حال ایفای نسخه جدیدی از شخصیت لوکی است و مارول این فرصت را دارد تا با هیدلستون مسیر جدیدی را کشف کند. با توجه به اینکه شایعاتی درباره حضور کاراکتر لوکی با ایفای نقش هیدلستون در فیلم‌های فاز چهارم MCU وجود دارد، طرفداران باید منتظر بمانند و ببینند لوکی در کجای داستان ظاهر می‌شود

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا