1%
  • 0/10

نظر تام هیدلستون درباره بازگشت تونی استارک بواسطه قدرت های جدید لوکی چیست؟

ستاره لوکی سکوت خود را شکست!!

نظر تام هیدلستون درباره بازگشت تونی استارک بواسطه قدرت های جدید لوکی چیست؟ ۱۲ ۲۳ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
قدرت های جدید لوکی

به‌دنبال پخش قسمت پایانی فصل دوم سریال لوکی، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره بازگشت تونی استارک به دنیای سینمایی مارول بواسطه قدرت های جدید لوکی مطرح شده که تام هیدلستون (Tom Hiddleston) اخیرا به آن واکنش نشان داده است.

استودیو مارول به‌تازگی یکی از بهترین ابرشرورهای فرانچایز خود را به مهمترین و قدرتمندترین شخصیت‌ها تبدیل کرده که به معنای واقعی کلمه پتانسیل تغییر دادن داستان کلی حماسه مولتی‌ورس را داراست. با این حال، پیش از بدست گرفتن کنترل خطوط زمانی و نشستن بر تخت پادشاهی، لوکی با پدیده‌ای عجیب به‌نام لغزش زمانی (Time Slipping) مواجه شده بود که به او اجازه می‌داد در زمان و مکان جابجا شود.

این قدرت جدید به‌قدری بین طرفداران سروصدا کرد که بلافاصله پس از پخش قسمت پایانی سریال، شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی درباره بازگشت تونی استارک به دنیای سینمایی مارول بواسطه قدرت های جدید لوکی در فضای مجازی مطرح شد. وقتی جیمی فلن (Jimmy Fallon) در برنامه تلویزیونی خود از تام هیدلستون درباره این موضوع پرسید، او خیلی محافظه‌کارانه پاسخ داد.

این مرد کارش را خوب بلده. سوال خیلی جالبی پرسیدی، ببین در جواب باید بگویم که لغزش زمانی از نظر فنی فرصت‌های خاصی برای لوکی فراهم می‌کند. من فکر می‌کنم هر سناریویی امکان پذیر باشد چون لوکی می‌تواند به اختیار در زمان و مکان جابجا بشود. من می‌دانم که می‌توانم لغزش زمانی داشته باشم اما درباره بقیه شخصیت‌ها خیلی مطمئن نیستم.

شایعات در مورد بازگشت رابرت داونی جونیور (.Robert Downey Jr) مدت‌هاست که به گوش می‌رسد. این موضوع ابتدا توسط طرفدارانی که دقیقا از مرگ مرد آهنی در فیلم Avengers: Endgame هیجان‌زده نشده بودند، منتشر شد. سپس با گذشت زمان، گزارش‌های متعددی توسط افشاگران مطرح شد که جدیدترین آن ادعای دروغین ورایتی درباره ساخت فیلمی با محوریت انتقام جویان اصلی بود. حتی کوین فایگی (Kevin Feige) هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده بود.

هوم... انتقام جویان کشته شده بازگشته‌اند. باور کنید اولین باره چنین چیزی می‌شنوم، آیا این یک شایعه جدید است؟ ببینید صادقانه می‌گویم ما درباره این موضوع صحبت نکردیم. من رابرت را دوست دارم، او بخشی از خانواده ماست اما در مورد بازگشت، باید ببینیم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد.

با اینکه صحبت‌های تام هیدلستون چیزی را تایید نکرد اما همچنان احتمال تحقق این رویای شیرین وجود دارد، زیرا اگر حدس و گمان‌ها درست باشند، اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars می‌تواند گزینه محتمل و مناسبی برای بازگشت تونی استارک باشد.

تمامی قسمت‌های فصل اول و فصل دوم سریال لوکی هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments