1%
  • 0/10

بازیگر Venom 3 دو سال پیش نکته‌ای مهم درباره آن را لو داده بود

اقدامی که چندان جدی گرفته نشد

بازیگر Venom 3 دو سال پیش نکته‌ای مهم درباره آن را لو داده بود ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر Venom 3

تام هاردی (Tom Hardy)، بازیگر Venom 3 نکته‌ای پیرامون آن را حدوداً دو سال پیش و قبل از اعلام رسمی لو داده بود.

وقتی فیلم Venom: Let There Be Carnage اکران شد، مخاطبان گمان می‌کردند باید چند سال برای ماجراجویی سوم تام هاردی بعنوان ونوم منتظر بمانند. در کمال ناوری، شخصیت مزبور در صحنه پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home حضور یافت تا انتظارها تنها دو ماه به طول انجامد؛ صحنه‌ای که انتقال ونوم به دنیای مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) را نشان می‌دهد.

قسمت سوم مجموعه ونوم (Venom) از چند سال پیش در دست ساخت بوده و اخیراً فاز فیلمبرداری را به اتمام رسانده است. اگرچه سونی پیکچرز قصد دارد آن را طی ماه‌های پایانی سال جاری میلادی به سینماها بیاورد، در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از آن دسترس نیست. حتی نمی‌دانیم اتفاقی که در پایان فیلم Spider-Man: No Way Home رخ داد، چه تاثیری روی فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe و از همه مهمتر، Venom 3 می‌گذارد.

بازیگر Venom 3 که نقش اصلی‌اش را بر عهده دارد، حدوداً دو سال پیش تصویری را از فیلمنامه آن در اینستاگرام خود استوری کرده بود. تام هاردی در گوشه تصویر استیکری را با عبارت Last Dance قرار داده بود که آن زمان اصلاً و ابداً جدی گرفته نشد:

قسمت جدید ونوم تحت عنوان Venom: The Last Dance شناخته شده و اینطور که از صحبت‌های تام هاردی برمی‌آید، باید آن را آخرین ماجراجویی‌اش دانست. البته این موضوع هنوز بطور رسمی تایید نشده و باید منتظر اخبار بیشتر ماند. در ضمن، هاردی نه تنها بازیگر نقش اصلی نبوده، بلکه بعنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده در ساخت مشارکت دارد.

بازیگران فیلم Venom 3 چه کسانی هستند؟

در حال حاضر غیر از تام هاردی حضور جونو تمپل (Juno Temple)، چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) و کلارک بکو (Clark Backo) تایید شده اما اطلاعاتی از نقش‌هایشان در دسترس نیست. همچنین رسانه‌های معتبر چیزی درباره میشل ویلیامز (Michelle Williams) و استیون گراهام (Stephen Graham) نگفته‌اند اما انتظار می‌رود بازگردند.

فیلم Venom 3 از تاریخ ۴ آبان سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۵ اکتبر) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments