اکران فیلم Bios با نقش‌آفرینی تام هنکس عقب افتاد

نام جدیدی به لیست قربانیان کرونا اضافه شد

اکران فیلم Bios

با توجه به گزارشی که در فضای مجازی منتشر شده، شرکت یونیورسال پیکچرز تصمیم گرفته اکران فیلم Bios را به مدت شش ماه به تعویق بیاندازد.

اگرچه روند بازگشایی تدریجی سینماهای آمریکا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شده است اما ادامه داشتن این روند به هیچ وجه قطعی نیست؛ زیرا تعداد مبتلایان در برخی مناطق روندی افزایشی پیدا کرده است. همین موضوع هم باعث شده تا استودیوها همچنان برنامه‌های اکران خود را تغییر ‌دهند. دیروز بود که استودیوی برادران وارنر اکران چندین فیلم خود از جمله Wonder Woman 1984 ،Tenet و Godzilla vs. Kong را عقب انداخت. حالا هم نوبت به یونیورسال پیکچرز رسیده تا زمان اکران یکی از آثار مورد انتظار خود را تغییر دهد.

با توجه به گزارشی که روی وب سایت Variety قرار گرفته، اکران فیلم Bios از سوی یونیورسال پیکچرز به مدت شش ماه عقب افتاده است. جدیدترین ساخته‌ی میگوئل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) قرار بود از تاریخ ۱۱ مهر (مصادف با ۲ اکتبر) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما علاقه‌مندان به تماشای آن اکنون باید تا تاریخ ۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۱) منتظر بمانند. این اتفاق چندان هم دور از انتظار نبود؛ زیرا استودیوی برادران وارنر قصد دارد Wonder Woman 1984 را از تاریخ ۲ اکتبر به سینماها بیاورد. اکران همزمان این دو فیلم بدون شک می‌توانست به ضرر محصول جدید یونیورسال تمام شود.

Bios در دنیایی آخرالزمانی جریان دارد. فینچ که از لحاظ سلامتی در وضعیت خوبی نیست، تصمیم می‌گیرد یک ربات با نام جف بسازد. این ربات قرار است پس از مرگ فینچ، از سگ او مراقبت کند. بعد از اینکه روند ساخت ربات به پایان رسید، این سه سفری را آغاز می‌کنند تا فینچ بتواند معنی زندگی و مفهوم عشق را به رباتش بیاموزد. او در همین حین سگش را تشویق می‌کند تا جف را به عنوان صاحب جدید پذیرفته و به او اعتماد داشته باشد. از بازیگران حاضر در این اثر علمی تخیلی می‌توان به تام هنکس (Tom Hanks) و کیلب لندری جونز (Caleb Landry Jones) اشاره کرد که به ترتیب نقش فینچ و جف را جلوی دوربین ایفا می‌کنند.

میگوئل ساپوچنیک فرد باتجربه‌ای در حوزه‌ی سینما محسوب نمی‌شود. او در سال‌های فعالیت خود تنها یک فیلم بلند به نام Repo Men ساخت که در کنار بازخوردهای منفی از سوی منتقدان و مخاطبان، به یک شکست تجاری تبدیل شد. با این حال، وضعیت او در تلویزیون کاملا فرق دارد. این کارگردان بریتانیایی روی سریال‌های مشهوری از جمله Game of Thrones و True Detective کار کرده است. ساپوچنیک به‌خاطر عملکردش در اقتباس تلویزیونی تاج و تخت، جایزه‌ی امی بهترین کارگردان سریال درام را دریافت کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا