#مهسا_امینی

شاهد حضور الی در بازی GTA Online از عنوان The Last of Us 2 باشید!

با همان لباس و موهای بسته!

الی در بازی GTA Online

آوردن الی در بازی GTA Online حاصل زحمت یکی از طرفدارانی است که پس از ساعت‌ها کار روی طراحی چهره و لباس، حال توانسته است تا این شخصیت را از بازی The Last of Us 2 به لوس سانتوس بیاورد!

بازی The Last of Us 2 یکی از عناوین معروف و پرطرفداری بود که سال گذشته به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه شد تا به عنوان یک غزل خداحافظی از سوی سونی، برای کنسول نسل هشتمی خود خوانده شود. با این حال هم پیش از عرضه و هم پس از انتشار، این بازی و شخصیت‌های آن طرفداران بسیاری داشتند و اکنون نیز هنوز افراد داستان غم‌انگیز و در عین حال جذاب آن‌ها را فراموش نکرده‌اند.

این بازی یک دنباله بر بازی سال ۲۰۱۳ The Last of Us بود که در آن، شخصیت الی (Ellie) بزرگ شده و حال می‌تواند بدون کمک جوئل (Joel)، حتی بهتر از پس خودش بر بیاید! در واقع الی همیشه نشان داده بود که حتی در دوران کودکی هم مستقل است و توانایی‌های بسیاری دارد. به همین دلیل نیز این شخصیت در میان طرفداران بازی بسیار محبوب شده و حال توسط آن‌ها به بازی GTA Online آورده شده است.

الی در بازی GTA Online

اضافه کردن شخصیت‌های مختلف از باز‌ی‌های گوناگون یکی از کارهایی است که طرفداران همیشه انجام می‌دهند. برای مثال مدتی پیش دیدیم که کاربری شخصیت بتمن (Batman) را با یک ماد به GTA V آورده بود. همچنین شخصیت ابی (Abby) از بازی The Last of Us 2 توسط کاربری خلاق به عنوان Sims 4 آورده شده بود. با این حال، اکنون می‌بینیم که الی هم توسط کاربری به نام Broozyr در بازی GTA Online آمده است تا انتقام جوئل را از مردم بگیرد!

همانطور که در تصویر فوق می‌بینید، این نسخه از الی که توسط بخش Creation در بازی طراحی شده، دارای همان موهای از پشت بسته با همان رنگی است که در TLoU 2 دیده بودیم. همچنین تی شرت و لباس او کاملا با نسخه اصلی همسان است. همچنین شلوار این الی اهل لوس سانتوس، کمی پاره شده که به شخصیت او در جهان پسا نابودی می‌خورد!

با این وجود جدای از لباس مشابهی که الی تازه طراحی شده دارد، یک نکته بسیار بزرگ درباره زیبایی کار، داشتن یک خالکوبی بزرگ روی دست است. این تتو قاعدتا شبیه به آنچه که در بازی The Last of Us 2 دیده بودیم نیست، اما حداقل یک نمای کلی از آن را می‌دهد. این در حالی است که مچ‌بندهای الی در بازی GTA Online بسیار مشابه با آنچه که در عنوان اصلی دیده بودیم هستند. در واقع یکی از این دستبندها دقیقا مشابه همانی است که الی و دینا (Dina) در TLoU 2 می‌پوشیدند؛ جزئیات مهمی که از زیر دست طراح این شخصیت در نرفته است.

جالب است که به جز تصویر فوق، یک عکس از حالت سوم شخص الی در بازی GTA Online هم توسط این کاربر در فضای مجازی بارگذاری شده که با توجه به سبک مشابه عنوان اصلی، می‌توان شاهد یک شباهت کامل بین این طراحی و نمونه ناتی‌داگ شد! بخصوص اینکه او یک سلاح در دست گرفته و در عنوان The Last of Us 2 بهترین دوستان الی، تفنگ‌هایش هستند.

با این حساب، احتمال اینکه به زودی شاهد ساختن شخصیت جوئل (Joel) در بخش طراحی کاراکتر در بازی GTA Online باشیم. اما نظر شما درباره کار این کاربر برای طراحی الی و آوردن او به GTA چیست؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا