تریلر فصل سوم سریال Titans منتشر شد؛ قهرمانانی قوی‌تر از بتمن در راه‌اند؟

این ویدیوی هیجان‌انگیز ۳ دقیقه زمان دارد

سرویس استریم HBO Max ساعاتی قبل اولین تریلر فصل سوم سریال Titans را در کانال یوتیوب خود قرار داد که به غیاب بتمن اشاره دارد.

نیمه دوم سال ۲۰۱۴ میلادی اعلام شد سریال لایو اکشن تایتانها با همکاری TNT در دست ساخت قرار دارد. با گذشت حدودا دو سال و در حالی که پروژه در آستانه فیلمبرداری قرار داشت، شبکه آمریکایی اعلام کرد تمایلی به مشارکت بیشتر نداشته و کنار می‌کشد. در حالی که این اتفاق نگرانی‌های زیادی را در طرفداران به وجود آورده، دست‌اندرکاران اعلام کردند از مدت‌ها قبل نسبت به قطع همکاری TNT خبر داشته و برنامه‌هایی برای یافتن جایگزین دارند. در نتیجه، جای نگرانی نیست. در انتها، اعلام شد سرویس استریم DC Universe وظیفه نشر را به دوش می‌کشد.

داستان سریال Titans درباره ابرقهرمانان مختلف است که مشغول جنگیدن با نیروهای شیطانی و تبهکاران هستند. آن‌ها طی اتفاقاتی متحد شده و بدین ترتیب گروه تایتان‌ها را بار دیگر تشکیل می‌دهند. شخصیت‌های نام آشنایی از جمله دیک گریسون، جیسون تاد، واندر گرل، هاوک و دث استروک در داستان حضور دارند. از بازیگران شاخص هم می‌توان برنتون توایتز (Brenton Thwaites) را نام برد که فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales را در پرونده هنری خود دارد.

HBO Max اخیرا اولین تریلر فصل سوم سریال Titans را در فضای مجازی قرار داده تا علاقه‌مندان بتوانند به تماشای آن بنشینند. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و کودکی دیک گریسون را به نمایش می‌گذارد. بروس وین سال‌ها قبل او را در جنگل رها کرده بود تا بدین ترتیب بتواند بر ترس‌هایش غلبه کند. ویدیو سپس به دوران حال آمده و جیسون تاد نوجوان را نشان می‌دهد که لباس ابرقهرمانی‌اش را به تن کرده و دنبال چیزی می‌گردد. در ادامه، مشخص می‌شود جوکر تاد را کشته و جسدش را رها کرده است.

اطلاعاتی که اولین تریلر فصل سوم سریال Titans در اختیار مخاطب قرار می‌دهد، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. در پی مرگ جیسون تاد، بروس وین تصمیم می‌گیرد فعالیت‌های ابرقهرمانی‌اش را به صوت کامل کنار گذاشته و از دیک گریسون می‌خواهد بتمن بهتری باشد. در همین راستا، سعی می‌کند با همکاری باربارا گوردون روی یک پرونده پر سر و صدا به نام رد هود کار کند؛ تبهکاری که از ناکجاآباد ظاهر شد و قصد دارد همه چیز را به روش‌های خشونت‌آمیز تحت کنترل خود بگیرد. در ضمن، ویدیو تایید می‌کند باربارا برای یافتن رد هود از جاناتان کرین ملقب به اسکرکرو به عنوان مشاور استفاده می‌کند.

فصل سوم سریال تایتانها را می‌توان اقتباسی از خط داستانی Death in the Family دانست که در سال ۱۹۸۸ میلادی در دسترس قرار گرفت. خط داستانی مزبور در سال ۲۰۲۰ میلادی به انیمیشنی سینمایی تحت عنوان Batman: Death in the Family تبدیل شد. همچنین المان‌هایی از آن را می‌توان در Batman v Superman: Dawn of Justice و فیلم اسنایدر کات Justice League مشاهده کرد.

فصل‌های اول و دوم سریال Titans از طریق DC Universe پخش شده بودند اما فصل سوم از طریق سرویس استریم HBO Max در دسترس قرار می‌گیرد. قسمت اول در تاریخ ۲۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۲ آگوست) از راه خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا