فیلمبرداری فصل سوم سریال Titans چه زمان آغاز خواهد شد؟

سازندگان می‌خواهند این کار را هرچه زودتر شروع کنند

فیلمبرداری فصل سوم سریال Titans

آقای Akiva Goldsman یکی از خالقان و نویسنده‌های سریال Titans در مصاحبه‌ای تازه از وضعیت فیلمبرداری فصل سوم آن سخن گفت.

سریال Titans که از سال ۲۰۱۸ میلادی در سرویس استریم DC Universe پخش خود را آغاز کرد، یکی از سریال‌های متفاوت سال‌های اخیر بر مبنای کمیک‌های DC به شمار می‌آید؛ از آن جهت که نسبت به سریال‌های فرنچایز Arrowverse فضایی تاریک‌تر دارد و درجه سنی بزرگسالانه به آن اختصاص داده شده است. داستان این فیلم حول گروهی از ابرقهرمانان می‌چرخد که سرپرستی آن‌ها را «دیگ گریسون» بر عهده دارد که دیگر «رابین» دستیار بتمن نیست و جدا از او به فعالیت می‌پردازد. فصل دوم این سریال که در سال ۲۰۱۹ میلادی پخش شد، شخصیت‌های مهمی همچون «بروس وین» و Deathstroke را وارد مسیر اصلی داستان کرد.

استقبال خوب مخاطبان از این سریال باعث شد تا شرکت برادران وارنر و DC Entertainment فصل سوم آن را هم تایید کنند، اما با توجه به وضعیت فعلی جهان به خاطر ویروس کرونا، فیلم‌برداری تا به حال میسر نبوده است. حال Akiva Goldsman یکی از خالقان و همچنین اعضای گروه نویسندگی این سریال، در مصاحبه با سایت Collider درباره‌ی فصل سوم Titans و همچنین زمان فیلمبرداری آن صحبت کرده است.

گرگ واکر (از تهیه‌کننده‌های سریال) جلسات نویسندگان را برای فصل سوم مدیریت می‌کند. داستان‌ها نوشته شده‌اند اما همه چیز به‌وضوح مقداری کند شده است. تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا فصل سوم در زودترین زمان ممکن جلوی دوربین برود.

در عین حال وقتی از او درباره‌ی جزئیات داستانی فصل سوم پرسیده شد. او از هر گونه جوابی خودداری کرد و گفت:

من قرار نیست آن را به شما بگویم.

با این حال می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که به رغم تمامی مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، برادران وارنر نسبت به ساخت ادامه‌ی سریال تایتان‌ها مصمم هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا