1%
  • 10/10

فیلم Thunderbolts یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مارول را معرفی می‌کند

خبری از کاهش قدرت‌ها نیست

فیلم Thunderbolts یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مارول را معرفی می‌کند ۱۲ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
سنتری در فیلم Thunderbolts

دنیل ریچمن که بعنوان افشاگری مشهور شناخته می‌شود، اطلاعاتی را از میزان قدرت سنتری در فیلم Thunderbolts فاش کرده است.

اگرچه پروژه‌های بسیار مهمتری مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند، هایپ زیادی پیرامون فیلم Thunderbolts وجود دارد. جدا از بازگشت چهره‌هایی آشنا از جمله سرباز زمستان، یلنا بلووا (Yelena Belova)، مامور آمریکا، گوست، تسک مستر (Taskmaster) و نگهبان سرخ، در این اثر با شخصیتی جدید به نام سنتری (Sentry) ملاقات می‌کنیم. استیون ین (Steven Yeun) قرار بود این نقش را ایفا کند اما به خاطر تداخل در برنامه ریزی‌ها کنار رفت تا لوئیس پولمن (Lewis Pullman) جایگزینش شود.

پس از خلق کاپیتان آمریکا، دیگر سازمان‌های دولتی سعی کردند سرم قوی‌تری را تولید کنند اما هر بار به در بسته خوردند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه یک معتاد به نام رابرت رینولدز بطور مخفیانه وارد آزمایشگاهی شد تا بتواند چیزی را برای تزریق پیدا کند. او بطور تصادفی سوزن حاوی سرم جدید را به خود تزریق کرد و به ابرقهرمانی تبدیل شد که قدرت میلیون‌ها خورشید را در دست دارد.

یکی از افشاگران مشهوری که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد، دنیل ریچمن (Daniel Richtman) است. او چندی پیش اطلاعاتی را از سنتری در فیلم Thunderbolts به اشتراک گذاشت. طبق گفته ریچمن، سنتری خود را یک «ابرقهرمان» دانسته، تمایلی به کشتن دیگر شخصیت‌ها از جمله یلنا بلووا یا باکی بارنز نداشته و پشت این تصمیم، یک «دلیل خوب» وجود دارد. افشاگر مشهور همچنین گفت سنتری به اندازه سوپرمن قدرتمند خواهد بود.

اگر ادعای دنیل ریچمن صحت داشته باشد، می‌توان رابرت رینولدز را یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe دانست. البته ریچمن تنها کسی نیست که اطلاعاتی را پیرامون شخصیت سنتری در فیلم Thunderbolts فاش کرد. Cryptic HD QUALITY شنیده رابرت رینولدز از لحاظ روانی فردی بی ثبات بوده و گاهی اوقات کنترل خود را از دست می‌دهد. زمانی هم که این اتفاق می‌افتد، بدون اینکه اطلاع داشته باشد دست به اقدامات وحشتناکی می‌زند.

ادعایی که Cryptic HD QUALITY مطرح کرده، به هیچ وجه دور از ذهن نیست. پس از اینکه قدرت‌های فراطبیعی بدست آورد، جنبه سرکوب شده شخصیت رابرت رینولدز بسیار قدرتمندتر از قبل ظاهر شد. این جنبه از شخصیت رابرت گاهی اوقات کنترل ذهن و بدنش را بدست گرفته و اعمال وحشتناکی را مرتکب می‌شود. در ضمن، قبلاً شایعه شده بود جنبه تاریک شخصیت رابرت در قالب یک لوکیشن در فیلم Thunderbolts به تصویر کشیده شده و دیگر شخصیت‌ها سعی می‌کنند با ورود به آن، رابرت را آرام کنند.

در پایان، فیلم تاندربولتز از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۵ می ۲۰۲۵) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments