آیا روند ساخت Thor: Love and Thunder به پایان رسید؟

انتشار تصویری تازه از پشت صحنه

روند ساخت Thor: Love and Thunder

کریس همسورث بازیگر استرالیایی با انتشار یک پست در حساب اینستاگرامی خود جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت Thor: Love and Thunder به اشتراک گذاشت.

ثور، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe به شمار می‌رود. او به خاطر شکست در برابر تانوس در Avengers: infinity War دچار افسردگی شد. افسردگی خدای آذرش به حدی بود که طرفداران با نسخه چاق او در Avengerse: Endgame ملاقات کردند. اودین‌سان در بخشی از Endgame با مادر خود ملاقات کرد و به واسطه گفتگویی که داشت، شرایط روحی بهتری پیدا کرد. علاوه بر این، ثور در کنار دیگر انتقامجویان موفق شد تانوس را به شکست داده و انسان‌های ناپدید شده را به زندگی بازگرداند. به بیان دقیق‌تر، عاملی که باعث افسردگی ثور شده بود از بین رفت. از همین رو، پیش‌بینی می‌شد ثور در قسمت بعدی فیلم‌های اختصاصی‌اش هیکلی عضلانی داشته باشد؛ فیلمی که Thor: Love and Thunder نام دارد.

Thor: Ragnarok عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشت. نه تنها بازخوردهای دریافت مثبت بودند، بلکه فروش ۸۵۴ میلیون دلاری را در سراسر جهان تجربه کرد. از همین رو، مدیران مارول تصمیم گرفتند تایکا وایتیتی (Taika Waititi) بازگردد. او اینبار نه تنها وظیفه کارگردانی Thor: Love and Thunder را به دوش می‌کشد، بلکه به عضویت تیم نویسندگی هم درآمده است. در ضمن، Love and Thunder چهارمین فیلم اختصاصی ثور به شمار می‌رود. با این حال، طرفداران می‌توانند خود را برای ملاقات با اعضای گروه محافظان کهکشان آماده کنند. البته در حال حاضر مشخص نیست نقش و اهمیت آن‌ها در داستان چقدر است.

کریس همسورث (Chris Hemsworth) چندی پیش پست جدیدی را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد که شامل اطلاعات تازه‌ای از روند ساخت Thor: Love and Thunder می‌شود. طبق متنی که در کپشن قرار گرفته، فاز فیلمبرداری به اتمام رسیده و پروژه حالا باید فاز پس‌تولید را پشت سر بگذارد. بازیگر استرالیایی همچنین وعده داد اثری دیوانه‌کننده و احساسی در انتظار طرفداران قرار دارد. همسورث در انتهای متن خود از دست‌اندرکاران بابت یک تجربه شگفت‌انگیز تشکر کرد. در ادامه می‌توانید تصویری که بازیگر نقش ثور به اشتراک گذاشته را ببینید. در این تصویر تایکا وایتیتی لباس کورگ را به تن کرده و لوازم مخصوص موشن کپچر کاملا قابل‌مشاهده هستند:

دست‌اندرکاران Thor: Ragnarok برای به تصویر کشیدن کورگ از جلوه‌های ویژه استفاده کرده بودند. چنین روشی برای به تصویر کشیدن این شخصیت در Thor: Love and Thunder هم استفاده می‌شود. از همین رو، پوشیدن لباس توسط تایکا وایتیتی مقداری غیرمنتظره بوده است. اگر لباسی که وایتیتی به تن دارد، لباس جدید کورگ در Love and Thunder باشد، می‌توان گفت ظاهر او در مقایسه با گذشته تغییراتی جزئی به خود دیده است. در ضمن، کریس همسورث بدنی شدیدا عضلانی دارد. یکی از بدلکاران فیلم وعده داده بود ثوری که در Love and Thunder حضور دارد، بزرگتر از فیلم‌های پیشین خواهد بود. با در نظر گرفتن تصویر، باید اقرار کرد حق با او بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا