#مهسا_امینی

تیزر جدید فیلم ثور: عشق و تندر منتشر شد + زیرنویس فارسی

ثور نهایت قدرتش را برای مبارزه با قصاب خدایان به کار می‌گیرد

تیزر جدید فیلم ثور: عشق و تندر محصول مارول استدیو ارتشی را به‌تصویر می‌کشد که توسط ثور جمع‌آوری شده است تا بتواند شخصیت شرور فیلم را شکست دهد.
همچنین، تصاویر جدید هیجان‌انگیز ثور (Chris Hemsworth) را در این دنباله فیلم ابرقهرمانی به کارگردانی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) نشان می‌دهد که تمام قدرت خارق العاده‌اش را برای مبارزه با گور استفاده می‌کند. در کنار جین فاستر با بازی ناتلی پورتمن (Natalie Portman)، به‌نظر می‌رسد که ثور، خدای رعد، در حال جمع‌آوری و به‌کارگیری ارتشی از خدایان از جهان‌های مختلف است که تنها هدف شکست دادن گور قصاب خدایان با بازی کریستین بیل (Christian Bale) را دنبال می‌کنند. هرچند که ظاهر گور بیمار و ضعیف به‌نظر می‌رسد، اما جدیدترین ابرشرور دنیای سینمایی مارول به‌عنوان یکی از قدرتمندترین شرورها معرفی می‌شود. در حالی که ثور و ارتش او با گور که توانایی‌هایی بیش‌تر از کشتن خدایان را در دست دارد، در تیزر جدید فیلم ثور: عشق و تندر می‌بینیم که ثور عصبانی می‌شود و تمام تلاشش را به‌کار می‌گیرد تا تمام خدایان از جمله زئوس (Russell Crowe) را با یکدیگر متحد کند.
همچنین، تیزر اکشن جدید فیلم ثور: عشق و تندر جنگ تن به تن میان ثور و گور را به‌تصویر می‌کشد که در این مبارزه خدای رعد نهایت قدرتش را برای مبارزه تن به تن با گور به‌کار می‌گیرد. حماسی‌ترین لحظات تیزر زمان‌هایی‌ست که می‌بنیم Thor هنوز هم برای شکست دادن حریفش تمام محدودیت‌ها را کنار می‌زند.
البته در این راه کسانی از جمله پادشاه والکیری با ایفای نقش تسا تامپسون (Tessa Thompson) به او کمک خواهند کرد تا با شرور قدرتمند فیلم مبارزه کند.

تیزر جدید فیلم ثور: عشق و تندر

در ادامه می‌توانید جدیدترین تیزر منتشر شده از فیلم ثور: عشق و تندر را مشاهده کنید:

با انتشار تریلرها و تیزرهای جدیدتر، فیلم موردانتظار ثور: عشق و تندر تا کنون واکنش منتقدان بسیاری را از سرتاسر جهان برانگیخته است. به‌علاوه، مدت زمان رسمی فیلم به‌صورت آنلاین اعلام شده که حدود ۱ ساعت و ۵۹ دقیقه است. از همین رو، فیلم Thor: Love and Thunder کوتاه‌ترین پروژه MCU طی پنج سال اخیر به حساب می‌آید. این در حالی‌ست که برخی از مخاطبان نگران زمان کوتاه فیلم هستند، اما منتقدان فیلم را به‌‌عنوان بهترین پروژه از فاز چهارم جهان سینمایی مارول تحسین می‌کنند.

چهارمین فیلم از این فرنچایز جین فاستر را به‌تصویر می‌کشد که میولنیر (Mjolnir) را به‌جای ثور به‌دست می‌گیرد و استفاده می‌کند، در حالی که پادشاه والکیری به‌عنوان حاکم جدید ازگارد بازمی‌گردد. در همین حین، ثور وارد مبارزه‌ای با گور قصاب خدایان می‌شود که قصد نابودی معابد تمام خدایان اساطیری جهان مارول را دارد. همچنین، نگهبانان کهکشان که ثور در پایان فیلم Avengers: End Game آن‌ها جا گذاشته بود، با فیلم ثور: عشق و تندر به پرده نقره‌ای سینما باز می‌گردند.

وایتیتی پس از خلق شاهکار ثور: رگنراک حالا با کارگردانی آخرین فیلم از این فرنچایز با دست پر بازگشته است.

فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۸ جولای ۲۰۲۲ (۱۷ تیر ۱۴۰۱) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا