#مهسا_امینی

بازیگر گلادیاتور به Thor: Love And Thunder پیوست

اطلاعات رسمی از نقش او موجود نیست

بازیگر گلادیاتور به Thor: Love And Thunder پیوست سورنا رضایی ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
بازیگر گلادیاتور

راسل کرو بازیگر گلادیاتور با استودیوهای مارول و والت دیزنی به توافق رسیده و قرار است در Thor: Love And Thunder به نقش‌آفرینی بپردازد.

مارول در سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه‌های اکران فاز چهارم Marvel Cinematic Universe را اعلام کرد اما همه‌گیری ویروس کرونا نه تنها انتشار فیلم‌های سینمایی، بلکه پخش آثار سریالی را هم با مشکل مواجه کرد. اگرچه تغییرات زیادی در برنامه‌ریزی‌ها به وجود آورد، دنیای سینمایی مارول به تدریج به شرایط عادی بازگشت. هم اکنون پخش سریال‌ها آغاز شده و فیلم‌های سینمایی هم طی ماه‌های آینده روی پرده‌ی نقره‌ای می‌روند. پروژه‌های در دست ساخت هم مراحل مختلف را پشت سر می‌گذارند تا آماده شوند.

Thor: Love And Thunder، یکی از پروژه‌های در دست ساخت است. مارول در رویداد کمیک کان تولید چنین فیلمی به کارگردانی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و هنرنمایی کریس همسورث (Chris Hemsworth) را تایید کرد. همسورث، تنها بازیگر قدیمی‌ای نیست که بازمی‌گردد و تسا تامپسون (Tessa Thompson) و ناتالی پورتمن (Natalie Portman) هم بار دیگر نقش‌های خود را ایفا خواهند کرد. پورتمن علی‌رغم غیبت چند ساله‌ای که در دنیای سینمایی مارول داشته، یکی بازیگران مهم خواهد بود. او قرار است به مایتی ثور تبدیل شده و میولنیر را به دست بگیرد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نبوده و نمی‌دانیم جین فاستر چطور به شایستگی برای بلند کردن چکش ثور می‌رسد.

طبق گزارشی که وب سایت Deadline منتشر کرده، راسل کرو (Russell Crowe) به Thor: Love And Thunder پیوسته است. تا به این لحظه اطلاعاتی از نقش کرو در جریان داستان منتشر نشده اما نویسنده مدعی است بازیگر گلادیاتور نقش کوتاهی را در تازه‌ترین اثر تایکا وایتیتی خواهد داشت. نویسنده همچنین گفت مارول امیدوار بود به واسطه‌ی حضور غیرمنتظره‌ی کرو جلوی دوربین بتواند مخاطبان خود را غافلگیر کند؛ اتفاقی که دیگر امکان‌پذیر نخواهد بود.

Thor: Love And Thunder را می‌توان تجدید دیدار راسل کرو و کریستین بیل (Christian Bale) در جلوی دوربین دانست. بیل، نقش گور قصاب خدایان را در Thor: Love And Thunder ایفا می‌کند. گور در یک سیاره‌ی بایر به دنیا آمد؛ سیاره‌ای که به واسطه‌ی کمبود آب، زلزله‌های متعدد و حیوانات وحشی فرصت یک زندگی عادی را از مردمش گرفته بود. گور عزیزانش را در اثر شرایط ناگوار سیاره از دست داد. در پی این اتفاق، تصمیم می‌گیرد تمامی خدایان را به کام مرگ بفرستد. در ضمن، کرو و بیل قبلا در 3:10 to Yuma محصول سال ۲۰۰۷ میلادی همبازی بودند. این اثر با وجود بازخوردهای مثبت منتقدان عملکرد ضعیفی در باکس آفیس جهانی داشت.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار گزارش Deadline، گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی نقش راسل کرو در Thor: Love And Thunder آغاز شد. یکی از محتمل‌ترین تئوری‌ها این است که کرو به مت دیمون (Matt Damon)، سم نیل (Sam Neill)، لوک همسورث (Luke Hemsworth) و ملیسا مک‌کارتی (Melissa McCarthy) پیوسته و نقش بازیگران آزگاردی را ایفا کند. در انتها، لازم به ذکر است چهارمین اقتباس لایو اکشن ثور تاریخ ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد آمد..


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا