تایکا وایتیتی عنوان کرد پوستر فیلم Thor 4 که به تازگی منتشر شده، فیک است

پیرامون پوستر منتشر شده از Thor Love And Thunder

پوستر فیلم Thor 4

فرنچایز ثور همواره یکی از محبوب‌ترین فرنچایز‌های دنیای سینمایی مارول بوده و اکنون فیلم Thor Love And Thunder جدیدترین اثر این فرنچایز است که در سال آینده اکران خواهد شد. اما به تازگی طرفداران در فضای مجازی شاهد انتشار پوستر فیلم Thor 4 بوده‌اند، پوستری که بسیار جنجال برانگیز شد. 

اگر چه تا ساعاتی پس از انتشار این اثر هنری در توییتر طرفداران قادر نبودند تا در رابطه با حقیقی بودن یا فیک بودن این اثر تصمیم بگیرند با این حال در نهایت تایکا وایتیتی کارگردان این اثر مورد انتظار مارول، عنوان کرد که علی رغم زیبا بودن این اثر هنری، این پوستر، پوستر رسمی فیلم ثور ۴ نیست و توسط طرفداران طراحی شده است. 

پرومو آرت فن‌مید فیلم Thor Love And Thunder

تایکا وایتیتی پس از مشاهده این پوستر در صفحه توییتر خود توییتی منتشر کرد و اعلام نمود که این پوستر فیک است.  او عنوان کرد که بسیار از این اثر هنری خوشش آمده و اگر قرار بود تا خود او پوستری برای فیلم ثور ۴ طراحی کند بدون شک او نیز چنین پوستری طراحی می‌کرد. 

پوستر منتشر شده تا حدی طرحی بسیار شلوغی را نشان می‌دهد که در آن می‌توانیم شخصیت‌های اصلی این اثر یعنی ثور خدای تندر با بازی کریس همسورث، ثور قادر یا همان جین فاستر با بازی ناتالی پورتمن و والکری با بازی تسا تامسپون را ببینیم و همچنین می‌توان در این پوستر فن‌مید کورگ دوست جدید ثور با بازی خود تایکا وایتیتی را نیز مشاهده کرد. 

به نظر می‌رسد طراح این پوستر به شدت به جزییات این فرنچایز دقت کرده است، یکی از جزییات زیبای این پوستر در حقیقت میولنیری است که در دست جین فاستر قرار دارد و به نظر می‌رسد همان چکشی است که هلا خواهر ثور و لوکی شکست و اکنون آن‌ها این چکش مقدس را بازسازی کرده‌اند. زیرا با توجه به آنچه که در فیلم انتقام جویان پایان بازی مشاهده کردیم کاپیتان آمریکا چکش قدیمی ثور را با خود به گذشته برد. 

علاوه بر این موضوع کشتی جالبی را در این پوستر می‌بینم که به نظر می‌رسد به کشتی اشاره دارد که در گذشته در تصاویر منتشر شده از پشت صحنه این فیلم مشاهده کرده بودیم.  اگرچه طرفداران پس از دیدن این اثر هنری به شدت هیجان زده شدند و عموم طرفداران این پوستر را دوست داشتند، یک ایراد بزرگ که می‌توان به این پرومو آرت غیر رسمی گرفت، عدم حضور ابرشرور این اثر گور سلاخ خدایان (Gorr the God Butcher) با بازی کریستین بیل در پوستر مذکور است. 

با این حال طرفداران باور دارند این اثر می‌تواند به اندازه یک پوستر رسمی استودیو مارول عالی و زیبا باشد و این امر طرفداران را برای دیدن فیلم ثور ۴ بسیار هیجان زده کرد. نکته عجیبی که در این پوستر مشاهده می‌شد، تصویر دو بز بود که ظاهرا کشتی عجیب این پوستر را با خود به جلو می‌کشند. همچنین لباسی که شخصیت‌های فیلم به تن دارند نیز کاملا جدید هستند و ظاهر متفاوتی را به ابرقهرمانان محبوب طرفداران می‌دهند. 

به نظر می‌رسد این دو بز به حیواناتی که ارابه ثور را در اساطیر اصلی اسکاندیناوی می‌کشند، اشاره می‌کنند. موجوداتی به نام Tanngrisnir و Tanngnjóstr. با این حال این اولین باری نیست که طرفداران گول یک پوستر غیر رسمی که توسط طرفداران این اثر طراحی شده است را می‌خورند. اگر این پوستر مربوط به هر یک از دیگر آثار دنیای سینمایی مارول می‌بود شاید به راحتی طرفداران متوجه می‌شدند که این اثر فیک است اما با توجه به روحیات تایکا وایتیتی تصمیم این امر برای مخاطبین کمی سخت شد. فیلم Thor: Love and Thunder در تاریخ ۸ ماه جولای ۲۰۲۲ در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.  

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا