رویداد Game Festival بعدی شبکه‌ی استیم در چه تاریخی خواهد بود؟

دمو‌های بیشتری در راهند!

رویداد Game Festival بعدی شبکه‌ی استیم در چه تاریخی خواهد بود؟ نریمان هروی ۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
Steam

کمپانی Valve سودای برگزاری یک Game Festival هیجان‌انگیز دیگر را برای شبکه‌ی استیم خود در سر دارد و تاریخ این فستیوال را نیز اعلام کرده است.

اوایل ماه جاری میلادی، فستیوال زمستانی Steam Game Festival که حدود یک هفته به طول انجامید، برگزار شد و بیش از ۵۰۰ دموی جدید را به استیم اضافه کرد. خوشبختانه چندین توسعه‌دهنده به Valve اجازه دادند تا دموی بازی‌ها را پس از پایان این فستیوال نیز برای دانلود در دسترسی کاربران استیم قرار دهد. شما می‌توانید دموی بازی‌هایی را به مانند Potion Craft: Alchemist Simulator ،Loop Hero ،Warhammer 40,000: Dakka Squadron و Little Nightmares 2 را دانلود کنید، از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید و در صورت تمایل، این بازی‌ها را خریداری کنید

بنا بر اطلاعات منتشر شده از فروم‌های وب‌سایت ResetEra این رویداد تابستانه‌ی دکر شده، بین ۱۶ ژوئن تا ۲۲ ژوئن سال جاری میلادی (مصادف با ۲۶ خرداد تا اول تیر سال ۱۴۰۰ شمسی) برگزار خواهد شد. دمو‌ها، استریم‌های زنده و Developer Chat برای بازی‌هایی که تا حدود ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهند شد و البته، در صورت عدم حضور در دو فستیوال قبل، به استیم اضافه می‌گردند.

استیم در سال‌های گذشته در ماه بهار، تخفیف‌های خاصی را برای محصولات خود اعمال می‌کرد، ولی در دو سال گذشته شاهد تخفیف‌ بهاره‌ی شبکه‌ی استیم نبودیم. به احتمال زیاد تا قبل از فستیوال تابستانه‌ی استیم، شاهد تخفیف‌های وسیع و فوق‌العاده‌ای نخواهیم بود و برای خرید بازی با قیمت‌هایی مناسب‌تر باید تا ۱۶ ژوئن صبر کنیم.

نظر شما در مورد فعالیت‌های اخیر شرکت Valve و فستیوال‌های اخیر شبکه‌ی پرطرفدار Steam چیست؟ شما فستیوال‌ها را ترجیح می‌دهید یا تمایل دارید که تخفیف‌های وسیع بیشتری را در طول سال از استیم ببینید و بازی‌های دلخواه خود را خریداری کنید؟ آخرین ویدئوگیمی که از استیم خریداری کرده‌اید کدام بازی بود؟ خیلی خوشحال می‌شویم که نظر شما را در قسمت کامنت‌ها بخوانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا