پیغام مخفی روی نسخه‌ی سایبرپانک 2077 ایکس‌باکس وان ایکس لو رفت

چند زبان مختلف، یک پیغام

پیغام مخفی روی نسخه‌ی سایبرپانک 2077 ایکس‌باکس وان ایکس لو رفت مهسا سپاهی ۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Cyberpunk 2077

هواداران با انتشار عکسی از ایکس‌باکس سری ایکس ادیشن Cyberpunk 2077، از پیغام مخفی قرار گرفته روی این کنسول رونمایی کردند.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) که توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 را برعهده دارد، مدتی پیش اعلام کرد قرار است نسخه‌ی سایبرپانک 2077 ایکس‌باکس وان ایکس منتشر شود. این خبر برای طرفداران این بازی مورد انتظار بسیار هیجان‌انگیز بود اما نکته‌ی جذاب‌تر این کنسول، پیغام مخفی سی‌دی پراجکت برای کاربرانش است.

ایکس‌باکس سری ایکس ادیشن Cyberpunk 2077

طرفداران چشم‌تیز سایبرپانک و ایکس‌باکس متوجه پیغام مخفی سازندگان شدند و از آن رونمایی کردند. عکس منتشر شده تعدادی نوشته‌ی حاوی عبارت “تشکر” که با زبان‌های مختلف روی ایکس‌باکس سری ایکس ادیشن Cyberpunk 2077 قرار گرفته‌اند را به تصویر می‌کشد. با استفاده از اشعه‌ی ماوراء بنفش (UV)، قسمتی از کنسول نسل آینده‌ی ایکس‌باکس که حاوی پیغام تشکر به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، چکسلواکی، عربی، آلمانی، روسی، چینی و چند زبان دیگر است، دیده می‌شود. در واقع استودیوی سی‌دی پراجکت رد قصد دارد از این راه پیام تشکر خود را به هوادارنش در سراسر دنیا و با زبان‌های مختلف ارسال کند.

از دیگر خبرهای مرتبط با سایبرپانک 2077 می‌توان به تعیین رده‌بندی سنی آن اشاره کرد که مدتی پیش هیئت رتبه‌بندی نرم‌افزارهای سرگرمی، درجه‌ی سنی بزرگسال را به خاطر خشونت بالا به این بازی اختصاص دادند. علاوه‌بر این، قبل‌تر استودیوی سازنده‌ی سایبرپانک یعنی سی‌دی پراجکت رد، اعلام کرده بود در ۲۲ خرداد امسال (یازدهم ژوئن)، اطلاعات و تصاویر تازه‌ای از این عنوان مورد انتظار منتشر می‌کند اما به‌نظر می‌رسد این تاریخ تغییر کرده و قرار است به روز ۵ تیر (۲۵ ژوئن) موکول شود.

بازی Cyberpunk 2077 اثر جدید استودیوی سی‌دی پراجکت شمرده می‌شود که در تاریخ ۲۷ شهریور سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر می‌شود. همچنین عرضه‌ی نسخه‌های نسل نهمی آن هم تایید شده است و در تاریخ نامعلومی این بازی نقش‌آفرینی برای ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا