#مهسا_امینی

خرداد ماه منتظر اخبار و نمایش جدید از بازی Cyberpunk 2077 باشید

این اتفاق بخشی از برنامه‌های Summer Game Fest خواهد بود

خرداد ماه منتظر اخبار و نمایش جدید از بازی Cyberpunk 2077 باشید سید مجتبی محمودی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
نمایش جدید بازی Cyberpunk 2077

استودیوی CD Projekt Red به طور رسمی از برگزاری یک رویداد دیجیتالی ویژه‌ی بازی Cyberpunk 2077 در خرداد خبر داد که در آن شاهد اخبار و نمایش جدید از این عنوان خواهیم بود.

اردیبهشت و خرداد هر سال، زمانی بود که بخشی از مهم‌ترین اتفاقات دنیای بازی‌های ویدیویی در آن رخ می‌داد. از برگزاری نمایشگاه E3 گرفته تا انتشار اخبار مهم درباره‌ی عناوین و محصولات مختلف. امسال اما به خاطر شیوع ویروس کرونا شاهد آن جو همیشگی نیستیم. با این حال ناشران و سازنده‌های مختلف تمام تلاش خود را می‌کنند تا همچنان این جو را نگه دارند و اخبار و نمایش‌های جذابی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

استودیوی CD Projekt Red هم یکی از همین سازندگان است که قصد دارد در خرداد ماه، یک نمایش جدید از بازی Cyberpunk 2077 ارائه دهد. اکانت رسمی این بازی در توییتر از برگزاری یک رویداد با نام Night City Wire در تاریخ یازدهم ژوئن (۲۲ خرداد) خبر داد. مدیر انجمن جهانی بازی Marcin Momot هم در توییت جداگانه‌ای اشاره کرد که چیزهای جدیدی در این رویداد نشان داده خواهد شد. این احتمال وجود دارد که در این رویداد، شاهد اطلاعات تازه‌ای از بسته‌های الحاقی بازی باشیم.

نمایش ۲۲ خرداد بخشی از رویداد بزرگ‌تری به نام Summer Game Fest است که توسط «جف کیلی» تهیه‌کننده‌ی مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی و برگزارکننده‌ی مراسم The Game Awards تشکیل شده و در آن، شرکت‌های مختلفی به نمایش جدید از عناوین در حال ساخت خود می‌پردازند. علاوه بر این، طی یکی دو ماه آینده شرکت‌های بزرگی همچون مایکروسافت و الکترونیک آرتز از برگزاری رویدادهایی با محوریت نمایش عناوین جدید خود خبر داده‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا