جف کیلی رسما از مراسم Summer Game Fest رونمایی کرد

جایگزینی برای E3!

مراسم Summer Game Fest

جف کیلی، مجری The Game Awards و یکی از افراد مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی رسما از مراسم Summer Game Fest رونمایی کرد.

به‌تازگی جف کیلی، از Summer Game Fest به عنوان یک مراسم بزرگ در صنعت بازی‌های ویدیویی رونمایی کرده و قرار است تا این مراسم از ماه می (اواسط اردیبهشت تا اوایل خردادماه) شروع و تا ماه آگوست (اواسط مرداد تا اوایل شهریور) و در طی چهار ماه برگزار شود. در این مراسم، شاهد رونمایی از بازی‌های جدید و نمایش‌هایی از آن‌ها خواهیم بود.

کیلی این موضوع را در صفحه‌ی رسمی توییتر خودش اعلام کرد. او گفت در فاز اول این فستیوال، شرکت‌هایی همچون 2K، اکتیویژن، باندای نامکو، بتسدا، بلیزارد، بانجی، سی‌دی پراجکت رد، دیجیتال اکستریمز، الکترونیک آرتز، پلی‌استیشن، پرایوت دیویژن، ریوت گیمز، اسکوئر انیکس، استیم، برادران وارنر و ایکس‌باکس حضور خواهند داشت و از برنامه‌ها و پروژه‌های خودشان رونمایی خواهند کرد.

با توجه به توییت کیلی در رابطه با Summer Game Fest، شاهد یک سری دمو و محتوای قابل بازی از آثار منتخب و همچنین رویدادهای درون بازی خواهیم بود که این موضوع، نشانگر رونمایی از تعدادی از بازی‌هایی است که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند. انتظار می‌رود تا ایکس‌باکس و استیم به عنوان اولین شرکت‌های حاضر در این فستیوال حضور پیدا کنند.

احتمالا، برگزاری مراسم Summer Game Fest بسیاری از طرفداران صنعت بازی‌های ویدیویی را خوشحال کرده است؛ چرا که پیش از این، همایش E3 2020 به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود و به دنبال آن، رونمایی از پروژه‌های استودیوها و شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی هم به تعویق افتاد. اما با برگزاری این فستیوال می‌توانیم انتظار رونمایی از بسیاری بازی‌هایی که تا به حال شایعات آن‌ها را خواندیم، مثل ریبوت بتمن، بازی جدید هری پاتر و یا حتی نسخه‌ی هشتم Resident Evil 8 باشیم. وب سایت سرگرمی، در جریان برگزاری مراسم Summer Game Fest، تمامی اخبار، اطلاعات و تریلرها را در سریع‌ترین زمان ممکن پوشش خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا