نامزدهای دریافت تمشک طلایی ۲۰۲۲ اعلام شدند

بروس ویلیس باز هم رکورد زد

تمشک طلایی ۲۰۲۲

با اعلام کاندید‌های بدترین فیلم ها و اجراهای تمشک طلایی ۲۰۲۲ (Golden Raspberry Awards 2022)، تقریبا پیش‌زمینه‌ای از بدترین اتفاقات روی صحنه و صنعت سرگرمی در سال گذشته در ذهن داریم.

به‌رسم هر سال، جشنواره تمشک طلایی یاد و خاطره فجایع سینما را زنده نگه می‌دارد. حتی موفق‌‌ترین بازیگران و مورد انتظارترین فیلم‌ها نیز از تیر انتقادات جشنواره تمشک طلایی در امان نیستند. شانس دریافت جوایز به‌یادماندنی این جشنواره حتی به پرکارترین بازیگران صنعت هالیوود نیز تعلق دارد و جوایز پس از تایید نهایی ۱۰۰۰ عضو جشنواره در آمریکا به دست صاحبان اصلی می‌رسد.

اگر افتخار دیدن هر یک از آثار موجود در لیست زیر را داشته اید، جای نگرانی نیست! چون تمام جهان با شما هم‌دردی می‌کند.

در ادامه، لیستی از بدترین آثار هالیوودی سال گذشته که انتظار می‌رود جوایز بخش‌های مختلف جشنواره تمشک طلایی ۲۰۲۲ را دریافت کنند، معرفی شده اند.

Diana the Musical

فیلم موزیکال Diana، اثر کریستوفر اشلی (Christopher Ashley) که بر اساس زندگی پرنسس دایانا ساخته شده است، همانطور که انتظار می‌رفت، بیش‌ترین تعداد نامزدی‌های تمشک طلایی امسال را به خود اختصاص می‌دهد. برای درک عمق فاجعه بد نیست بدانید که این فیلم در دسته بدترین فیلم کاندیدای دریافت تمشک طلایی است، که البته، بعد از کنسل شدن نمایش فیلم پس از ۴۰ اجرا چنین رکوردی دور از انتظار نبود.  

جرد لتو: نامزد جایزه بدترین بازیگر مکمل مرد و البته چند دسته‌بندی دیگر

بازیگر و موسیقی‌دان آمریکایی، جرد لتو (Jared Leto)، در جشنواره تمشک طلایی ۲۰۲۲ ظاهراً قصد سنگ تمام گذاشتن داشته است. او در دسته‌بندی‌های مختلف این جشنواره، از جمله دسته‌ی بدترین بازیگر مکمل مرد و بدترین زوج سینمایی، برای حضور در فیلم خانه گوچی (House of Gucci) کاندیدای دریافت جایزه است. هرچند که پس از انتشار تریلرهای اولیه خانه‌ی گوچی کاملاً واضح بود که تمام بازیگران این اثر در دسته‌های متعدد کاندید دریافت تمشک خواهند بود.

هرج و مرج فضایی: میراث جدید (Space Jam: A New Legacy)

متأسفانه بازگشت کاراکتر لونی تونز (Looney Tunes) به صحنه‌ی سینما، به‌خصوص به‌واسطه‌ی بازی ضعیف بازیکن بسکتبال آمریکایی، لبران جیمز (LeBron James)، آن‌طور که مورد انتظار بینندگان بود پیش نرفت. خود جیمز عنوان نامزد جایزه بدترین بازیگر مرد در جشنواره تمشک طلایی ۲۰۲۲ را دریافت می‌کند و انیمیشن هرج و مرج فضایی: میراث جدید نامزد دریافت جایزه بدترین فیلم در این جشنواره است.

بروس ویلیس (Bruce Willis)

حضور هر ساله‌ی بروس ویلیس (Bruce Willis) در میان کاندیداهای جشنواره تمشک طلایی برای هیچ از طرفداران سینما موضوع تازه‌ای نیست. طبق روال همیشگی، در لیست کاندیداهای امسال هم نام درخشان ویلیس، به‌عنوان کاندید دریافت تمشک طلایی برای بدترین عملکرد ممکن در فیلم‌های متعددی که حتی نام بیش‌ترشان را هم نشنیده اید، به چشم می‌خورد. از آنجایی که امسال ویلیس n مرتبه نامزدی تمشک طلایی را دریافت کرده است، احتمال بسیار کمی وجود دارد که واقعاً جایزه را از آن خود نکند!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا