ساخت فصل پنجم سریال The Witcher تائید شد

حماسه ویچر ادامه پیدا می‌کند!

فصل پنجم سریال The Witcher

به تازگی ساخت فصل پنجم سریال The Witcher محصول شبکه نتفلیکس (Netflix) توسط یکی از عوامل ساخت آن تائید شده است. لیام همسورث (Liam Hemsworth) در فصل چهارم و پنجم نقش گرالت از ریویا (Geralt of Rivia) را ایفا می‌کند.

در حالی که هنوز فصل سوم سریال The Witcher پخش نشده و مدتی نیز تا آغاز فیلمبرداری فصل چهارم آن فاصله داریم، این مجموعه تلویزیونی محبوب شبکه نتفلیکس برای فصل پنجم تمدید شده است. این سریال احتمالا در چند وقت اخیر یکی از جنجالی‌ترین محصولات تلویزیونی باشد، زیرا اعلام شد بازیگر اصلی آن، هنری کویل (Henry Cavill) از ایفای نقش در آن کناره‌گیری کرده و پس از پایان فصل سوم، لیام همسورث جایگزین او می‌شود.

حالا به تازگی سوفی هالند (Sophie Holland)، مدیر انتخاب بازیگر در مصاحبه‌ای که با رسانه ددلاین (Deadline) داشته، ساخت فصل پنجم سریال The Witcher را تائيد کرده است. زمانی که از او درباره آینده این مجموعه تلویزیونی سوال پرسیده شد، هالند اعلام کرد که ساخت فصل چهارم آن به‌زودی آغاز می‌شود. سپس بعد از یک وقفه کوتاه، ساخت فصل پنجم آن شروع می‌شود که این حرف به معنی آن است سریال از حالا برای فصل پنجم تمدید شده است. او گفت:

ما به‌زودی فیلمبرداری فصل چهارم رو با لیام همسورث شروع می‌کنیم و بعد یه فاصله کوتاه مستقیما سراغ فصل پنجم می‌ریم.

در اکتبر سال گذشته بود که رسما اعلام شد، هنری کویل، بازیگر نقش گرالت از این سریال جدا شده و دیگر در آن بازی نمی‌کند. در آن زمان شایعات و گزارشات زیادی درباره دلیل این اتفاق منتشر شد، برخی معتقد بودند که کویل به دلیل برنامه شلوغ کاری از این سریال جدا شده و عده‌ای هم اعلام کردند که عدم وفاداری سریال به کتاب‌ها باعث اختلاف او و عوامل سریال شده است.

پنج قسمت اول فصل سوم سریال The Witcher در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۳ (۸ تیر ۱۴۰۲) از سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال نتفلیکس در دسترس قرار می‌گیرد. سپس سه قسمت باقی مانده آن نیز در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۲۳ (۵ مرداد ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا