تریلر نیمه دوم فصل سوم ویچر با تمرکز بر صحنه‌های اکشن منتشر شد

قسمت‌های جدید بزودی از راه می‌رسند

در حالی که فاصله زیادی با قسمت‌های جدید نداریم، سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) تریلر نیمه دوم فصل سوم ویچر (The Witcher) را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

انتظار حدوداً دو ساله طرفداران اوایل تیرماه به انتها رسید و نتفلیکس فصل سوم ویچر را در دسترس علاقه مندان قرار داد. فصل جدید از دو جهت با فصل‌های پیشین متفاوت است: دلیل نخست، به نحوه انتشارش مربوط می‌شود. نتفلیکس معمولاً تمامی قسمت‌های یک فصل را بصورت همزمان منتشر می‌کند اما اینبار ترجیح داد فصل سوم را به دو نیمه تبدیل کند؛ دلیل دوم و پایانی، به هنری کویل (Henry Cavil) ربط دارد. او بنا به دلایلی از سریال جدا شده و فصل سوم آخرین باری است که طرفداران او را در قامت گرالت می‌بینند.

فصل سوم سریال ویچر روی رابطه گرالت، سیری و ینیفر تمرکز دارد. به بیان دقیقتر، پادشاهان، جادوگران و برخی از هیولاهای کانتیننت به دنبال سیری بوده و گرگ سفید باید هر طور شده از دخترخوانده خود محافظت کند. ینیفر هم بعنوان معشوقه گرالت او را در انجام ماموریتش یاری می‌کند. در ضمن، سازندگان سریال وعده داده‌اند نسخه هنری کویل گرالت در فصل سوم خداحافظی قهرمانانه‌ای خواهد داشت.

در حالی که فاصله زیادی با قسمت‌های جدید نداریم، نتفلیکس تریلر نیمه دوم فصل سوم ویچر را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و علاوه بر نمایش صحنه‌های اکشن متعدد، نکات قابل توجهی را در خود جای داده است. تریلر با نابودی مدرسه جادوگری آرتوزا آغاز شده و در ادامه دایکسترا را حین اخطار به ویچر نشان می‌دهد؛ صحنه‌ای که نیمه اول فصل سوم با آن به اتمام رسیده بود. سپس، تریلر روی تلاش‌های گرالت و ینیفر تمرکز دارد که می‌خواهند جلوی نقشه‌های شوم ویلگفورتز را بگیرند. در انتهای نیمه اول فصل سوم فاش شده بود او مسئول گروگان گرفتن دانش آموزان بوده است.

نیمه دوم فصل سوم ویچر از ۳ قسمت تشکیل شده و در تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۷ جولای) در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد. در ضمن، فصل چهارم قرار بود از شهریور ماه جلوی دوربین برود اما فیلمبرداری بخاطر اعتصاب بازیگران و نویسندگان هالیوودی عقب افتاده است.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا