فصل سوم سریال ویچر

هر آن‌چه از فصل سوم سریال The Witcher می‌دانیم

بره‌ای در میان گرگ‌ها

فصل دوم سریال The Witcher چندی پیش از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شد و پاداش دو سال صبر طاقت فرسای طرفداران را داد. نتفلیکس برای سری ویچر برنامه‌های زیادی از جمله ساخت پنج فصل دیگر از آن را در برنامه دارد که با در نظر گرفتن آمار بازدید و محبوبیت بالای سریال احتمال کنسل شدن آن بسیار پایین است. با توجه به اتفاقات و سکانس پایانی فصل دوم سریال ویچر در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به هر آن‌چه از فصل سوم سریال The Witcher می‌دانیم.

کدام بازیگران در فصل سوم سریال ویچر ایفای نقش خواهند کرد؟

هنوز به صورت رسمی فهرست بازیگران فصل سوم سریال The Witcher از سوی نتفلیکس اعلام نشده اما باید انتظار ملاقات دوباره‌ی ستارگان پیشین را داشته باشیم. هنری کویل بازیگر نقش گرالت که یکی از طرفدران سر سخت سری ویچر نیز هست، ایفای نقش دوباره‌ی گرالت را با شرط وفاداری بیشتر سریال به منبع اقتباس خود قبول کرده است. همچنین فریا آلن در نقش سیری، آنیا چالوترا در نقش یِنفر و آنا شافر در نقش تریس از دیگر ستارگان اصلی فصل سوم سریال ویچر خواهند بود.

منبع اقتباس سریال در فصل سوم کدام کتاب است؟

طبق اعلام لورن اشمیت هیسریچ شورانر سریال، داستان فصل سوم سریال ویچر بر اساس چهارمین کتاب این مجموعه یعنی زمان خواری «Time of Contempt» خواهد بود. او همچنین عنوان کرده که خبری از روایت غیر خطی مانند آنچه در فصل اول شاهد آن بودیم، نخواهد بود و باید انتظار داستانی خطی و یکپارچه را داشته باشیم. اقتباس کتاب چهارم از نظر هیسریچ کار ساده‌تری نسبت به کتاب‌های قبلی است و او وعده‌ی تمرکز بیشتر روی سکانس‌های اکشن را در ادامه داده است.

داستان فصل سوم سریال The Witcher در مورد چیست؟

با نگاهی به وقایع فصل دوم می‌توان گفت که همه‌ی قدرت‌های موجود در جهان ویچر به دلایل مختلف به دنبال به دست آوردن یا کشتن سیری هستند و همین موضوع کار گرالت و ینفر را برای محافظت از سیری را سخت‌تر از قبل می‌کند. الف‌ها از سیری به عنوان ناجی خود نام می‌برند و در طرف مقابل گروه‌های دیگر با کشتن او سعی در جلوگیری از نابودی جهان را دارند.

اِمیر وار امریس امپراتور نیلفگارد و پدر سیری برای استفاده از قدرتش به دنبال او است. از سوی دیگر پادشاهان سرزمین‌های شمالی نیز با هدف سو استفاده از سیری برای ادعای مالکیت سرزمین سینترا در تعقیب او هستند. در آخر نیز به اردین براک گلس و گروه اشباه مورهاگ (یا همان Wild Hunt) می‌رسیم که هدفشان پایان دادن به جهان با استفاده از خون ارشد سیری است.

مجموع این تهدیدات همه جانبه، سیری را در تنگنایی قرار داده که بیرون آمدن از آن کار بسیار سختی است. اولین قدم او برای مقابله، تسلط روی جادو و قدرت‌هایش است و از آنجا که یِنفر در پایان فصل دوم دوباره توان استفاده از جادو را به دست آورده، می‌تواند کمک بزرگی برای او در این راه باشد. سیری همچنین گرالت و وزمیر را در کنار خود دارد تا چگونگی مبارزه مانند یک ویچر واقعی را به او آموزش دهند.

اگر فصل سوم سریال The Witcher راه کتاب را در پیش بگیرد، شاهد سفر گرالت، ینفر و سیری به آرتوزا برای شروع آموزش سیری خواهیم بود. البته آرتوزا نیز محل امنی برای آنها نیست و جدال قدرت بین دو جناح در آن در جریان است. همچنین باید انتظار جدا شدن دوباره‌ی شخصیت‌ها و از همه مهم‌تر سکانس‌های اکشن بیشتری را نسبت به دو فصل قبلی داشته باشیم.

فصل سوم سریال The Witcher چه زمانی پخش خواهد شد؟

از آنجا کار نگارش فیلم‌نامه‌ی فصل سوم سریال تقریبا به اتمام رسیده، کار فیلم‌برداری آن نیز چندی دیگر آغاز خواهد شد. با توجه به پخش سریال The Witcher: Blood Origin در سال 2022 به احتمال بسیار زیاد خبری از پخش فصل سوم سریال ویچر در سال جاری میلادی نیست و در بهترین حالت در اوایل سال آینده‌ی میلادی شاهد ادامه‌ی ماجراجویی حماسی گرالت و سیری خواهیم بود.

نظر شما در مورد سریال ویچر چیست؟ به نظر شما موفقیت این سریال در فصل سوم نیز ادامه خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله در وب‌سایت سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا