1%
  • 0/10

فصل سوم سریال ویچر و اولین اطلاعات رسمی منتشر شده

هنری کویل روزهای پرکاری را در پیش رو دارد

فصل سوم سریال ویچر و اولین اطلاعات رسمی منتشر شده ۰ ۰۳ مهر ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل سوم سریال ویچر

وب سایت Redanian Intelligence با انتشار یک گزارش اختصاصی اطلاعات جدیدی را درباره فصل سوم سریال ویچر به اشتراک گذاشته است.

وقتی سی دی پراجکت رد و نتفلیکس اعلام کردند مشترکا رویدادی به نام WitcherCon برگزار می‌کنند، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه انتظارها در این رویداد به انتها رسیده و سرانجام اطلاعات زیادی پیرامون فصل دوم سریال ویچر منتشر شد. سرویس استریم آمریکایی نه تنها اولین تریلر رسمی را در جریان رویداد مزبور به نمایش گذاشت، بلکه تاریخ انتشار را اعلام کرد.

طبق گزارش اختصاصی‌ای که وب سایت Redanian Intelligence کار کرده، فصل سوم سریال ویچر هم اکنون در فاز اولیه قرار داشته و فرآیند نوشتن فیلمنامه‌هایش آغاز شده است. نگارنده مطلب در ادامه گفت تیم نویسندگی احتمالا متحمل تغییراتی می‌شود اما تغییرات چندان قابل‌توجه نخواهند بود.

حالا که نویسندگی فصل سوم سریال ویچر آغاز شده، یک سوال بسیار مهم به وجود می‌آید: فیلمبرداری فصل بعدی چه زمانی رخ می‌دهد؟ در پاسخ باید گفت همه چیز به هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش گرالت بستگی دارد. او در آگوست سال ۲۰۲۱ میلادی به Argylle پیوسته و پس از آن جلوی دوربین Enola Holmes 2 می‌رود. البته این پروژه‌ها احتمالا تداخلی با فصل سوم ندارند؛ زیرا نتفلیکس و دست‌اندرکارانش طی سال آتی میلادی مشغول فیلمبرداری The Witcher: Blood Origin خواهند بود.

پروژه‌های جدید هنری کویل به Argylle و Enola Holmes 2 خلاصه نشده و The Rosie Project را در لیست انتظار دارد. طبق گزارش Deadline، تیم تولید قصد دارد فیلمبرداری The Rosie Project را در ابتدای ۲۰۲۲ میلادی آغاز کند اما احتمال به تاخیر افتادن آن وجود دارد. در صورتی که فیلمبرداری این اثر به تعویق بیافتد، می‌توان انتظار داشت فیلمبرداری فصل سوم ویچر در سه ماهه اول یا سه ماهه دوم ۲۰۲۲ آغاز شود. در صورتی که این پیش‌بینی به حقیقت تبدیل شود، احتمالا علاقه‌مندان شاهد پخش فصل سوم در سال ۲۰۲۳ خواهند بود.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت‌های فصل دوم سریال ویچر همگی در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) در دسترس قرار خواهند گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments