صدرنشینی فصل سوم سریال The Witcher در جدول پربیننده‌ترین سریال‌های نتفلیکس

با بیش از ۱۳ میلیون بیننده

فصل سوم سریال The Witcher

فصل سوم سریال The Witcher در حال حاضر در جایگاه نخست پربیننده‌ترین سریال‌های هفتگی در شبکه نتفلیکس حضور دارد.

سال ۲۰۱۹ میلادی بود که شبکه نتفلیکس اولین قسمت از سریال ویچر را پخش کرد. این مجموعه تلویزیونی به لطف نمایش جذاب خود حسابی مورد توجه مخاطب‌ها قرار گرفت و در پی این موضوع، ساخت فصل‌های بعدی سریال در دستور کار قرار گرفت.

در همین راستا، حدود دو هفته از پخش فصل سوم سریال ویچر در شبکه نتفلیکس می‌گذرد. مشابه هفته پیشین، این سریال بار دیگر در صدر جدول پربیننده‌ترین سریال‌های هفتگی نتفلیکس قرار دارد. بر اساس گزارش اخیر نتفلیکس، این سریال تا به امروز بیش از ۱۳.۸ میلیون بیننده داشته و نزدیک به ۶۶.۵ میلیون ساعت تماشا شده است.

بهتر است بدانید که جایگاه دوم پر بیننده‌ترین سریال‌های این هفته سرویس نتفلیکس به فصل دوم سریال وکیل لینکلن (Lincoln Lawyer) تعلق دارد. گزارش‌ها نشان می‌دهد که این فصل که تنها سه روز از پخش آن می‌گذرد، تاکنون حدود ۷.۴ میلیون بیننده داشته است.

ناگفته نماند که علی‌رغم صدرنشینی فصل سوم سریال The Witcher در این جدول، لیکن میزان تماشاگرهای این سریال به نسبت فصل‌های پیشین کاهش داشته است. در حالی که می‌توان دلایل مختلفی را برای این اتفاق بیان کرد، اما به نظر می‌رسد که مهم‌ترین عامل این موضوع، خروج هنری کویل از این نقش پس از پایان فصل سوم است.

لازم به ذکر است که فصل سوم سریال ویچر در دو بخش نمایش داده می‌شود. بخش اول شامل پنج قسمت بوده که در حال حاضر می‌توانید آن‌ها را از طریق نتفلیکس تماشا کنید. بخش دوم این فصل قرار است در روز ۲۷ جولای سال جاری (۵ مرداد ماه) در سه قسمت پخش شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا