در فصل دوم سریال تلویزیونی The Witcher با دو ویچر جدید ملاقات خواهیم کرد

سیری احتمالا در فصل جدید شمشیرزنی یاد می‌گیرد

فصل دوم سریال تلویزیونی The Witcher

با توجه به گزارشی که اخیرا منتشر شده، در جریان فصل دوم سریال تلویزیونی The Witcher شاهد معرفی دو ویچر جدید خواهیم بود. این دو ویچر، لمبرت و کوئن نام دارند.

فصل اول The Witcher دسامبر سال گذشته‌ی میلادی روی نتفلیکس قرار گرفت و در مدت کوتاهی به یکی از موفق‌ترین سریال‌های تلویزیونی این سرویس استریم تبدیل شد. شبکه‌ی نت‌فلیکس این سریال را بر اساس رمان‌هایی به همین نام نوشته‌ی آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته که اتفاقا منبع الهام استودیوی سی‌دی پراجکت رد برای تولید سه‌گانه‌ی ویچر بوده است. سریال The Witcher قصه‌ی فردی به نام گرالت اهل ریویا را دنبال می‌کند که در دوران کودکی آموزش‌های سخت و طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشت تا یک ویچر باشد. او به شهرهای مختلف سفر کرده و در ازای دریافت پول، هیولاها را می‌کشد تا بدین ترتیب بتواند زندگی خود را بگذراند. البته مردم نگاه چندان مثبتی نسبت به ویچرها ندارند.

شبکه‌ی نت‌فلیکس مدتی قبل از پخش فصل اول، سریال The Witcher را برای دومین فصل تمدید کرد. در فصل اول دیدیم که گرالت پس از فراز و نشیب‌های فراوان بالاخره سیری را پیدا می‌کند، در حالی که امپراتوری نیلفگارد به دنبال پرنسس می‌گردد؛ زیرا او از قدرت‌های منحصر به‌فردی برخوردار است. تا به این لحظه جزئیاتی از داستان فصل دوم منتشر نشده است و دست‌اندرکاران تنها به اشتراک گذاری اطلاعات کلی بسنده کرده‌اند. برای مثال، لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) شورانر سریال در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفت در جریان فصل جدید بیشتر با شخصیت فرینجیلا ویگرو آشنا می‌شویم.

به گزارش وب سایت Redanian Intelligence، در فصل دوم سریال تلویزیونی The Witcher شاهد معرفی دو ویچر جدید خواهیم بود که مجموعا در سه قسمت حضور دارند. اولین ویچر لمبرت نام داشته و ایفای نقش آن به پاول بولیون (Paul Bullion) سپرده شده است. بولیون با ایفای بیلی کیچن در Peaky Blinders به شهرت رسید. لمبرت، شخصیت جدیدی نیست و بسیاری از طرفداران رمان‌های ویچر با او آشنا هستند. این شخصیت همچنین نقش پررنگی در بازی The Witcher 3: Wild Hunt داشته است. دومین ویچر هم با نام کوئن شناخته می‌شود. او برخلاف لمبرت در بازی‌های ویدیویی هیچ گونه حضوری نداشته است. کوئن در رمان‌ها به گرالت کمک کرد تا نحوه‌ی استفاده از شمشیر را در مبارزات به سیری آموزش دهد. یاسن آتور (Yasen Atour) بازیگر Mission: Impossible – Rogue Nation برای نقش کوئن انتخاب شده است.

گرالت و لمبرت در مدرسه‌ی The Wolf آموزش دیدند که در بخش‌های شمالی واقع شده است اما کوئن در مدرسه‌ی The Griffin به یک ویچر تبدیل شد. با اضافه شدن این دو شخصیت جدید به در فصل دوم سریال تلویزیونی The Witcher احتمالا نه تنها با تفاوت‌های مدرسه‌های آموزش و تعلیم ویچرها آشنا می‌شویم، بلکه خواهیم فهمید چه رابطه‌ای میان ویچرهای مدرسه‌های مختلف برقرار بوده است. پیش از این، یکی از سازندگان سریال گفته بود قرار است در ادامه‌ی کار با ویچرها و هیولاها بیشتر آشنا شویم. اگرچه گزارش Redanian Intelligence هنوز به‌طور رسمی تایید نشده اما از آن‌جایی که همراستا با صحبت‌های سازندگان بوده، احتمال صحیح بودنش بسیار بالا است.

فریا آلن (Freya Allan) بازیگر نقش سیری چندی پیش تصویر یک شمشیر را در صفحه‌ی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. این اتفاق گمانه‌زنی‌هایی را پیرامون تمرین شمشیرزنی گرالت و سیری در جریان فصل دوم The Witcher به‌وجود آورد. با اضافه شدن کوئن به لیست شخصیت‌های فصل جدید، می‌توان گفت آن گمانه‌زنی‌ها درست بوده است. در پایان، لازم به ذکر است که جدیدترین سریال نت‌فلیکس سال آینده‌ی میلادی بازمی‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا