شورانر The Witcher درمورد شخصیت Fringilla Vigo در فصل دوم توضیح می‌دهد

فرینجیلا ویگرو، در مقابل ینیفر

Fringilla Vigo

شورانر سریال پر طرفدار ویچر، Lauren Hissrich، درمورد شخصیت Fringilla Vigo توضیحاتی داده و اعلام کرده در فصل دوم سریال بیشتر به این کاراکتر پرداخته خواهد شد.

فصل اول سریال ویچر که از شبکه نتفلیکس پخش شد کاراکترهای بسیاری را به بینندگان معرفی کرد. برخی از طرفداران عقیده دارند تعداد کاراکترهای معرفی شده در این فصل کمی زیادتر از حد معمول هم بوده اما به‌نظر می‌رسد در فصل دوم قرار است بیشتر به بعضی از شخصیت‌های این عنوان پرداخته شود. فرینجیلا ویگرو یکی از ساحره‌های ارتش نیلفگارد بود که در محفل جادوگران هم عضویت داشت. Lauren Hissrich بعنوان شورانر سریال The Witcher اعلام کرده در فصل دوم، بینندگان بیشتر با این ساحره آشنا خواهند شد.

قطعا چیزهای بیشتری از فرینجیلا خواهید فهمید. جالب است که Fringilla Vigo از آن دست کاراکترهایی شمرده می‌شود که در شخصیتش می‌توان ویژگی‌های جالبی کشف کرد. من چیزهایی درمورد خصوصیات او شنیده‌ام که برایم جالب بود؛ تعصب و فداکاری. البته من او را با این خصوصیات نمی‌شناسم اما از اول می‌دانستم در فصل دوم چیزهای بیشتری درمورد این ساحره قدرتمند خواهم فهمید. ما به گذشته او به طور عمیق‌تری می‌پردازیم و اینکه چگونه از نیلفگارد سر در آورد، به عنوان یک جادوگر چه شخصیتی دارد و ارتباطش با ینیفر را بیشتر بررسی خواهیم کرد. از نظر من Mimi Ndiweni به خوبی کاراکتر فرینجیلا را به تصویر کشیده است.

فصل اول سریال ویچر اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی از شبکه‌ی نتفلیکس منتشر شد و توانست به بزرگترین افتتاحیه در این سرویس استریم تبدیل شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا