#مهسا_امینی

پوستر جدید فصل دوم ویچر با محوریت شاهدخت سیری منتشر شد

چه سرنوشنی در انتظار شاهدخت است؟

پوستر جدید فصل دوم ویچر

سرویس استریم نتفلیکس چندی پیش پوستر جدید فصل دوم ویچر را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد که روی شاهدخت سیری تمرکز دارد.

نتفلیکس با همکاری پنج استودیو دیگر اقتباس سریالی رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) را ساخت و در دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس مشترکان خود قرار دارد. در شرایطی که همه خود را برای جایگزین سریال بازی تاج و تخت آماده می‌کردند، نقدهای نه چندان نویدبخش از راه رسیدند؛ نقد‌هایی که فیلمنامه و نحوه روایت داستان را هدف گرفته بودند. با این حال، محصول جدید نتفلیکس به شدت مورد استقبال مشترکان قرار گرفت و توانست لقب پربازدیدترین سریال را دریافت کند. البته رکورد ویچر بعدها توسط Bridgerton شکسته شد.

داستان The Witcher درباره یک ویچر به نام گرالت است که از آخرین بازماندگان نژاد خود به شمار می‌رود. اگرچه مردم نظر مثبتی نسبت به ویچرها ندارند، او به شهرهای مختلف سفر کرده و در ازای کشتن موجودات مرگبار، سکه دریافت می‌کند. پروتاگونیست اهمیت چندانی به درگیری‌های سیاسی نمی‌دهد اما جنگ سینترا و نیلفگارد سرنوشتش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. گرالت حالا باید از شاهدخت سینترا محافظت کرده و او را برای مقابله با دشمنان خود آماده کند. سیری به دلیل قدرت بالایی که دارد، مورد توجه نیلفگارد قرار داشته و می‌تواند سرنوشت کانتیننت را تغییر دهد.

نتفلیکس چندی پیش پوستر جدید فصل دوم ویچر را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت. این آیتم تبلیغاتی روی سیری تمرکز داشته و او را در حالی به تصویر می‌کشد که شمشیر به دست دارد. نکته جالب‌توجه پوستر، متنی است که دقیقا در وسط قرار گرفته و تاکید می‌کند سرنوشت شاهدخت سینترا به گونه‌ای مقدر شده که باید بجنگد. طی روزهای گذشته پوسترهای مشابهی با محوریت گرالت و ینیفر منتشر شده بود. در ادامه می‌توانید پوستر جدید را مشاهده کنید:

طبق اطلاعاتی که از فصل دوم ویچر موجود است، گرالت گمان می‌کند ینیفر جان خود را در نبرد با نیلفگارد از دست داده و به همین دلیل، بدون او سیری را به کر مورهن می‌برد. این قلعه کوهستانی در گذشته محل ایجاد ویچر و آموزش آن‌ها برای تبدیل شدن به یک شکارچی ماهر بود. افرادی که نحوه خلق ویچر را بلد بوده‌اند، در جریان حمله جادوگران و مردم عادی کشته شدند. علاوه بر این، هیچ دختری هرگز نتوانسته از فرایند تبدیل شدن به یک ویچر جان سالم به در ببرد. بنابراین، قطعا شاهد تبدیل شدن سیری به یک ویچر نخواهیم بود.

سیری در رمان‌های آندره ساپکوفسکی به کر مورهن آمده و تحت آموزش قرار می‌گیرد تا شمشیرزنی یاد گرفته و با انواع نوشیدنی‌های جادویی آشنا شود؛ نوشیدنی‌هایی که از گیاهان تهیه شده و می‌توانند عملکرد انسان را بهبود ببخشند. در ضمن، سازندگان سریال تا به این لحظه صحبتی به میان نیاورده‌اند اما طبق تصاویری که از پشت صحنه تهیه شد و به فضای مجازی آمد، شخصیت‌های اصلی با تهدید‌های جدیدی مواجه می‌شوند که یکی از آن‌ها گروه وایلد هانت است. در حال حاضر نمی‌دانیم آن‌ها چه هدفی را دنبال می‌کنند. به این مورد باید اسکویاتل را افزود که گروهی متشکل از ناانسان‌ها بوده و دشمن گرالت به شمار می‌رود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا