#مهسا_امینی

عکس‌های محل فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر لو رفت

سیری و گرالت در منطقه‌ی Malham

عکس‌های محل فیلمبرداری فصل دوم سریال ویچر

تعدادی از مردم انگلیس درحالی که از منطقه‌ی Malham عبور می‌کردند، با عوامل سریال The Witcher برخورد کرده و تصاویری را منتشر کرده‌اند.

دومین فصل از سریال جذاب The Witcher هم‌اکنون در دست تولید قرار دارد و عوامل آن در انگلیس مشغول فیلمبرداری هستند. در این میان، اخیرا تصاویر قابل توجه جدیدی از بازیگران اصلی منتشر شده که انتظار هواداران را برای تماشای فصل دوم بیشتر می‌کند. مدتی پیش، تصاویر جالبی از هنرپیشه‌های نقش سیری و ینفر منتشر شد که سر و صدا ایجاد کرد. در این عکس‌ها، به‌نظر می‌رسد سیری و ینفر مشغول گشت و گذار با یکدیگر هستند و ینفر مشغول آموزش سیری است تا او بهتر بتواند قدرت‌های جادویی خود را کنترل کند.

طبق گزارش Redanian Intelligence، فصل دوم سریال ویچر در Gordale Scare در نزدیکی منطقه‌ی بارانی Malham فیلمبرداری می‌شود. فریا آلان (Freya Allan) که در این عنوان نقش نوجوانی سیری را بازی می‌کند، در هفته‌ی جاری در این منطقه مشغول فیلمبرداری بوده که نشان می‌دهد بخش‌هایی از صحنه‌های مربوط به او و گرالت ضبط شده‌ است. از سوی دیگر، افرادی که در منطقه‌ی Gordale Scare حضور داشته‌اند، هنری کویل بازیگر نقش گرالت را دیده‌اند. جالب است بدانید در صحنه‌ی دیده شده‌، گرالت تنها بوده است.

طبق گفته‌ی سازندگان سریال محبوب ویچر، این عنوان به زودی از شبکه‌ی نتفلیکس منتشر می‌شود. البته هنوز تاریخ پخش فصل دوم اعلام نشده اما با توجه به پیشرفت عوامل تولید در روند فیلمبرداری، می‌توانیم نسبت به عرضه‌ی این عنوان تا سال آینده‌ی میلادی امیدوار باشیم. با توجه به این نکته که تولید فصل دوم سریال محبوب ویچر حدود ۸ ماه زمان می‌برد، احتمال آن که بتوانیم در سال جاری میلادی به تماشای آن بنشینیم، بسیار کم است.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا