مبارزه گرالت و یک هیولای قدرتمند در کلیپ فصل دوم The Witcher

وقتی گرالت شکست می‌خورد

کلیپ فصل دوم The Witcher که ساعاتی قبل به فضای مجازی آمد، برای برنامه تلویزیونی The Graham Norton Show آماده شده بود و کمتر از یک دقیقه زمان دارد.

نتفلیکس فصل اول The Witcher که از ۸ قسمت تشکیل شده را اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر کرد. در حالی که عده‌ای از کارشناسان و کاربران فضای مجازی امیدوار بودند با جایگزین برحق Game of Thrones مواجه شوند، این سریال نتوانست در جلب نظر کارشناسان چندان موفق عمل کند. با این حال، اکثر کاربران از نتیجه کار رضایت داشته و همین موضوع هم به ثبت رکوردی تازه در زمینه بازدید شد. در ضمن، فصل اول سه خط داستانی داشته که روی گرالت، ینیفر و سیری متمرکز هستند؛ خط‌هایی که در بخش‌هایی پایانی شاهد تلاقی‌شان هستیم. لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) شورانر سریال در یکی از مصاحبه‌های خود فاش کرد ساختار غیرخطی فصل اول را از Dunkirk اثر کریستوفر نولان (Christopher Nolan) الهام گرفت.

اگرچه انتخاب برخی از اعضای تیم بازیگری انتقادهایی را از سوی طرفداران رمان‌های ویچر به همراه داشت، نتفلیکس با بررسی عوامل مختلف به اطمینان رسیده بود که اقتباس سریالی The Witcher می‌تواند به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یابد. به همین دلیل، قبل از اینکه فصل اول از راه برسد، با ساخت فصل دوم موافقت کرد. طرفداران امیدوار بودند قسمت‌های جدید با فاصله یک سال از راه برسند اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد روند تولید فصل دوم با فراز و نشیب‌های متعددی روبرو شود. در ضمن، مخاطبان حین تماشای قسمت‌های جدید با کاراکترهای قدیمی تجدید دیدار کرده و با چهره‌های جدیدی آشنا می‌شود. به این مورد باید هیولاهای جدید را هم اضافه کرد.

کلیپ فصل دوم The Witcher ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و نخستین بار در جریان برنامه گفتگو محور The Graham Norton Show به نمایش گذاشته شد. کلیپ مزبور گرالت را در حالی نشان می‌دهد که در قلعه کر مورهن بوده و منتظر حمله هیولا است. در ادامه متوجه می‌شویم هیولایی که ویچر در انتظارش بوده، لشن است. در ضمن، گرالت علی‌رغم مقاومت شکست خورده و در ثانیه‌های پایانی ویدیو شاهد بسته شدنش به یک ستون هستیم.

کلیپ فصل دوم The Witcher
تصویری از لشن سریال در ویچر

در صورتی که رمان‌های ویچر را نخوانده یا هیچ گونه آشنایی با آن‌ها ندارید، باید بگوییم لشن یک هیولای جنگلی به شمار می‌رود. بدن این هیولا ساختاری شبیه به انسان‌ها دارد اما خبری از گوشت، پوست و استخوان نبوده و شاهد چوب هستیم. سر او معمولا به جمجمه یک حیوان شباهت داشته و روی شانه‌هایش شاخه‌های متعدد وجود دارد. از دیگر ویژگی‌های شاخص لشن می‌توان به استفاده از جادو برای تحت کنترل گرفتن موجودات ضعیف و ریشه‌های درختان یا گیاهان اشاره کرد. او همچنین ارزش زیادی برای جنگل قائل بوده و هر فردی که به آن صدمه بزند، از طرف او مورد حمله قرار می‌گیرد.

طبق اطلاعات موجود، گرالت در ابتدای فصل دوم گمان می‌کند ینیفر جان خود را از دست داده است. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرد سیری را به قلعه کر مورهن برده تا نه تنها از او مراقبت کند، بلکه برای نبردهای پیش رو آماده‌اش کند. در ضمن، در قسمت‌های جدید با نسخه لایو اکشن وزمیر تجدید دیدار می‌کنیم که قبلا با او در انیمیشن سینمایی The Witcher: Nightmare of the Wolf ملاقات کرده بودیم.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت‌های جدید سریال ویچر همگی در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) منتشر خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا