#مهسا_امینی

عکس‌هایی جدید از The Witcher: Nightmare of the Wolf پیش از اکران منتشر شد

ویچر بدون جادو معنا دارد؟ خیر!

عکس‌های جدید The Witcher: Nightmare of the Wolf

زمان زیادی تا انتشار فیلم The Witcher: Nightmare of the Wolf باقی نمانده و نتفلیکس با انتشار چندین عکس جذاب از این فیلم سعی کرده ما را هرچه بیشتر بی تاب کند.

شبکه نتفلیکس عکس‌های تازه و بسیار جذاب جدیدی را از فیلم The Witcher: Nightmare of the Wolf منتشر کرده که هدف اصلی آن‌ها نگاهی به لحظات اکشن این فیلم است. این فیلم که در آینده بسیار نزدیک و روز ۲۳ آگوست سال ۲۰۲۱، برابر با ۱ شهریور ۱۴۰۰ منتشر خواهد شد، دیگر به سراغ شخصیت اصلی سری ویچر یعنی گرالت آف ریویا نرفته و تمرکز آن روی مربی او یعنی وزمیر است. داستان این فیلم چندین سال پیش از تولد گرالت رخ داده و در حقیقت پیش درآمدی بر سریال تلویزیونی The Witcher بوده که پیش از این تنها در رمان‌های نوشته شده توسط ساپکوفسکی شاهد آن بوده‌ایم.

این فیلم انیمه‌ای به‌دست اعضای استودیوی میر که پیش‌تر وظیفه ساخت پروژه‌هایی مانند The Legend of Korra، Boondocks and DOTA: Dragon’s Blood را برعهده داشته‌اند ساخته شده و ماجراجویی‌های وزمیر که در آن زمان ویچری کم تجربه، درحال سفر و شکار اژدها در ازای پول بوده را نقل می‌کند. ما در این فیلم شاهد حضور تئو جیمز (Theo James) که پیش‌تر وظیفه صداگذاری هکتور (Hector) در انیمه اقتباسی Castlevania را برعهده داشته خواهیم بود. داستان این فیلم در سوی دیگر شخصیت باطنی وزمیر را زیر سوال برده و به نحوی او را از دید شخصی خطرناک و قدرتمند درحال پیشرفت که وارد این منطقه شده نگاه می‌کند. فیلم The Witcher: Nightmare of the Wolf همچنین شخصیت‌هایی تازه مانند تترا با صداگذاری لارا پلور (Laura Pulver)، دگلان با صداگذاری گراهام مک‌تویش (Graham McTavish)، بانو زربست با صداگذاری ماری مک‌دانل (Mary McDonnell) و فیلاواندرل با صداگذاری تام کنتون (Tom Canton) را وارد دنیای ویچر می‌کند.

نتفلیکس تنها مدت کوتاهی پس از انتشار تریلر فیلم The Witcher: Nightmare of the Wolf، تصمیم گرفت عکس‌هایی را از این فیلم منتشر کند تا ما نگاهی بهتر به صحنه‌های اکشن و برخی از جنگ‌هایی که در این فیلم رخ خواهند داد داشته باشیم.

همانطور که در اولین عکس مشاهده می‌کنید وزمیر سوار بر گرگینه‌ایست که همیشه در دنیای ویچر موجودی اسرار آمیز و البته بسیار خطرناک محسوب می‌شود. در دومین عکس نیز شاهد استفاده وزمیر از نشان Igni هستیم که سبب ایجاد آتش در دست او شده است. چهارمین عکس مانند دو عکس ابتدایی به وزمیر و استفاده از نشان Aard اشاره داشته که با استفاده از موج آن دشمنان را به عقب می‌راند. عکس سوم وزمیر نبوده و ما شاهد حضور تترا و استفاده او از جادوی قدرتمند خود طی نبرد هستیم.

اگر به عکس‌ها توجه کنید، متوجه می‌شوید که جادو و صحنه‌های اکشن یکی از ارکان اصلی فیلم The Witcher: Nightmare of the Wolf بوده و استفاده وزمیر از نشان‌ها به‌خوبی این مسئله را تصدیق می‌کنند. اینگونه به‌نظر می‌رسد که نتفلیکس به انتقادات طرفداران از فصل اول سریال ویچر درباره استفاده کم گرالت از جادوهای خود گوش کرده است. از روی دیگر ممکن است آن‌ها تنها از آسان‌تر بودن کار ساخت افکت‌ها در انیمیشن در برابر ساخت آن‌ها در لایو اکشن بهره برده‌اند. شکی نیست که ساخت انیمیشن جای کار بیشتری نسبت به فیلم، به‌خصوص در امر استفاده از خلاقیت سازنده و افزودن افکت داشته که معمولا نتیجه در مشاهده بیشتر جادو و چیزهایی از این قبیل دارد. فصل دوم سریال ویچر نیز در روز ۱۷ دسامبر سال جاری میلادی، برابر با ۲۶ آذر ماه سال ۱۴۰۰ اکران خواهد شد و باید منتظر ماند و دید استفاده از نشان‌ها و جادوها تا چه میزان تغییر می‌کند. ولی شاید بتوان مسئله مهم‌تر در سریال را نحوه حضور وزمیر در آن دانست. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما این فیلم می‌تواند از انتقادات کاسته و طرفداران را بیشتر جذب سریال The Witcher کند؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا