1%
  • 0/10

احتمال نقش آفرینی دوباره صداپیشه گرالت در ریمیک بازی The Witcher

علاقه زیاد به گرالت

احتمال نقش آفرینی دوباره صداپیشه گرالت در ریمیک بازی The Witcher ۰ ۰۹ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
گرالت در ریمیک The Witcher

داگ کاکل، بازیگر و صداپیشه ویچر به تازگی از علاقه خود به ایفای نقش گرالت در ریمیک بازی The Witcher سخن گفته است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیو سی دی پراجکت رد در سال گذشته از نسخه ریمیک بازی کلاسیک ویچر پرده برداشت. این بازی در حال حاضر مراحل ساخت خود را در استودیوی ترد پارتی و تازه تاسیس Fool’s Theory پشت سر می‌گذارد.

برخلاف عناوین پیشین مجموعه، بازسازی این بازی با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ توسعه می‌یابد که می‌توان شاهد افزایش قابل توجه کیفیت بصری و گرافیک فنی آن بود. در همین حین، داگ کاکل، صداپیشه گرالت در نسخه اصلی ویچر، به تازگی در گفت‌وگویی به نقش آفرینی دوباره در قالب این شخصیت در نسخه ریمیک بازی ابراز علاقه کرده است.

داگ کاکل در این زمینه توضیح می‌دهد:

قطعا! من علاقه دارم تا زمانی که دیگر صدایی ندارم، به صداپیشگی شخصیت گرالت ادامه دهم. این نقش در واقع بخشی از وجود من شده است. هر بار که سی دی پراجکت با من تماس می‌گیرد و از من می‌خواهد در پروژه جدیدی حضور داشته باشم، بسیار هیجان‌زده می‌شوم و به آن‌ها گویم که بله، البته که هستم؛ چرا که من به همکاری با این استودیو علاقه دارم. من در این مورد بسیار هیجان دارم. در سال ۲۰۰۵ میلادی و زمانی که ویچر ۱ ساخته می‌شد، وظیفه صداپیشگی را برعهده داشتم. فکر می‌کنم که بازی در سال ۲۰۰۷ میلادی عرضه شد که نزدیک به ۲۰ سال از آن می‌گذرد.

این بازیگر سرشناس در ادامه صحبت‌های خود به ارتقای چشمگیر کیفیت بازی اشاره می‌کند:

تکنولوژی بسیار تغییر کرده است. شاید اشتباه می‌کنم، اما فکر می‌کنم که بازی با استفاده از تکنولوژی آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود. این واقعا هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. کارهایی که می‌توان با این موتور سازنده انجام داد، در مقایسه با موتور اصلی بازی، مشابه مقایسه روز و شب است.

لازم به ذکر است که نسخه بازسازی شده ویچر هنوز تاریخی برای انتشار ندارد. با این وجود، انتظار می‌رود که بازی در سال ۲۰۲۴ میلادی به طور کامل معرفی و در سال‌های آینده برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments