1%
  • 0/10

آیا گرالت در بازی The Witcher 4 حضور دارد؟

ترجمه اشتباه دردسرساز شد

آیا گرالت در بازی The Witcher 4 حضور دارد؟ ۰ ۱۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
گرالت در بازی The Witcher 4

آن‌طور که به نظر می‌رسد، ممکن است شخصیت دوست‌داشتنی گرالت در بازی The Witcher 4 حضور داشته باشد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیوی سی‌دی پراجکت رد در حال حاضر به طور جدی روی ساخت دنباله سری ویچر فعالیت می‌کند. این بازی با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ توسعه می‌یابد که البته هنوز اطلاعاتی از داستان و گیم پلی بازی در دسترس نیست.

در همین حین، سباستین کلمب، کارگردان ویچر ۴، به تازگی در گفت‌وگویی با رسانه لگا نرد اعلام کرد که این اثر به عنوان آغازگر سه گانه جدید، باید هم برای هوادارها مجموعه جذاب باشد و هم باید بازیکن‌های جدیدی را به جامعه ویچر اضافه کند. در میان این صحبت‌ها، او خاطرنشان کرد که بسیاری از بازیکن‌ها آرزو دارند ماجراجویی گرالت را دنبال کنند.

سباستین کلمب در این زمینه می‌گوید:

چند سال به انتشار بازی ویچر ۴ زمان باقی مانده و زمانی که این عنوان در دسترس قرار بگیرد، زمان نسبتا زیادی از عرضه بازی قبلی گذشته است. بر این اساس، نمی‌توانیم صرفا بازیکن‌‎هایی را مورد هدف قرار بدهیم که پیش از این به تجربه مجموعه پرداخته‌اند. ما باید جامعه جدیدی را ایجاد کنیم. بدین ترتیب، بازی نقطه عطفی برای ورود بازیکن‌های جدید به دنیای ویچر خواهد بود. با در نظر گرفتن هوادارها، بازیکن‌های دیگر نیز آرزو دارند ماجراجویی‌های گرالت را دنبال کنند.

اشاره کلمب به گرالت حسابی حاشیه‌ساز شد و با توجه به صحبت‌های او، گمان می‌رود گرالت در بازی The Witcher 4 حضور خواهد داشت. با این حال، گویا این موضوع قطعی نیست و نباید چندان از این قضیه خوشحال باشید. در واقع، ساعاتی پس از انتشار این مصاحبه، سی‌دی پراجکت در پیامی اعلام کرد که اشاره به گرالت، یک اشتباه ترجمه‌ای بوده و این موضوع به طور حتم حضور گرالت در بازی ویچر ۴ را تایید نمی‌کند.

سی‌دی پراجکت رد مدعی است که هدف اصلی سباستین کلمب این بود که بازیکن‌ها مطمئن باشند تیم سازنده هرگز فضای حماسی بازی را فراموش نمی‌کند و بازی The Witcher 4 علی‌رغم اینکه آغازگر یک سه گانه جدید خواهد بود، کماکان به ریشه‌های مجموعه پایبند می‌ماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments